Вступ до закордонного ВНЗ: дозволь університету обрати саме тебе. Частина 1. Польща

Навчання в Польщі має масу переваг. Прогресивні технології і знання, європейський диплом, доступ до європейського ринку праці, подорожі по Європі без кордонів, пільги для студентів, краса історичних місць … Дійсно, студентські роки – найкращі роки життя.

Вартість навчання і життя в Польщі – одна з найпривабливіших в Європейському Союзі. Чимало майбутніх студентів розглядають Польщу як хороший і недорогий старт до наступних вершин. Отримуючи ступінь бакалавра в польському виші, де вартість навчання коливається від 950 до 4000 євро на рік, можна добре вивчити англійську або німецьку мови, а магістратуру проходити вже в Німеччині, Англії тощо.

Польські університети суттєво спрощують вступні вимоги для іноземців, для яких у польських вишах немає іспитів і не потрібні результати ЗНО або ЄДЕ. Конкурс вступників проходить за середнім балом атестата. Також деякі ВНЗ скасовують необхідність проставлення апостилю на документи про освіту та допомагають з перекладами документів на польську мову.

Чи складно підібрати собі університет в Польщі і вступити до нього? Людина, яка має досвід, скаже: “ні”. Це навіть простіше зробити, ніж в Україні. Обираємо університет, заповнюємо анкету, оплачуємо реєстраційний внесок, готуємо необхідні документи, отримуємо лист про прийняття на навчання, бронюємо мовні курси, вибираємо житло, отримуємо візу, купуємо квиток і ось ми вже студенти! Питання в тому, де отримати подібний досвід до початку вступу.

Суттєву допомогу можуть надати освітні агенти і фірми. Вони підберуть університет з числа своїх партнерів, заповнять необхідні папери, зарезервують житло і курси, організують туристичний виїзд до місця майбутнього навчання та потім відведуть за руку до університету. Така підтримка істотно полегшує життя, якщо не важлива ціна питання. Але, самостійний вступ дозволить добре заощадити на подібних послугах – до вартості навчального року. Напевно, варто спробувати.

Отже, є два питання: як вибрати університет за своїми уподобаннями і хто зможе надати підтримку при самостійному вступі. Відповіді прості – треба доручити вирішення цих завдань самим університетам! Саме ця ідея реалізована в новому проекті Абіторія – спеціалізованій соціальній мережі для абітурієнтів та навчальних закладів.

Як це працює?

Абіторія – це майданчик, на якому приймальні комісії університетів шукають своїх потенційних студентів. Абітурієнту достатньо зареєструватися, уважно заповнити профіль – анкету у відповідності зі своїми вподобаннями у навчанні і все! Представники університетів перевірять анкету абітурієнта на відповідність своїм вимогам і запросять його стати своїм студентом. Кількість таких запрошень не обмежена, тому буде з чого вибрати. Вибирайте з тих, хто вибрав Вас! Якщо ж абітурієнт вже має переваги по конкретному університету, який присутній в Абіторії, то він може самостійно звернеться до його представника.

Вибір зроблено. Що далі?

Представники навчальних закладів проконсультують абітурієнтів щодо необхідних для вступу документів, терміну їх подачі, сумах та термінах платежів. Вони ж нададуть документи про прийняття на навчання для відкриття візи, допоможуть абітурієнту забронювати мовні курси і житло. А як щодо всього іншого: як заповнити візовий формуляр, куди звернутися за візою, де проставити апостиль, зробити переклад документів, як приїхати на навчання, які ціни на продукти врешті-решт? Це все можна дізнатися, задавши питання в групах навчальних закладів або обговоривши на форумах. Допоможуть і консультанти Абіторії.

Що в результаті?

У результаті маємо просте вирішення питань, які здаються складними. І, що дуже важливо, абсолютно безкоштовно. Так, для абітурієнтів послуги Абіторії – безкоштовні!

Абіторія зовсім недавно почала свою роботу і вже в числі її користувачів присутні 12 рейтингових університетів з 4 країн і 82 абітурієнти. Ласкаво запрошуємо на територію абітурієнта! Ласкаво запрошуємо в Абіторію!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.