Заробіток в інтернеті: можливості для читачів UniStudy

Наразі важко планувати освітні поїздки за кордон та участь як в міжнародних програмах, так і в проєктах в межах України. Та про що говорити, коли зараз багато людей втрачають роботу та намагаються прийняти ці швидкі зміни й адаптуватися до нових викликів. У час невизначеності хочеться стабільності. Проте де її взяти, якщо куди не глянь в реальному світі її мало. А як щодо світу віртуального? Сьогодні поговоримо про заробіток в інтернеті.

Друг UniStudy онлайн-підприємець та мандрівник Орест Зуб поділився порадами на актуальну тему в період невизначеності, який ми переживаємо всі разом: ось його матеріал “Доступно про заробіток в інтернеті від практика”.

В цій корисні статті я зібрала 3 інсайти, які допоможуть читачам UniStudy адаптувати свої плани вже сьогодні, щоб бути незалежними і отримати свій перший заробіток в інтернеті.

* * *

Інсайт №1. Як читачам UniStudy заробляти онлайн?

Орест Зуб виділяє кілька напрямків роботи для заробітку в інтернеті:

  • легкі та прості способи (заробіток на кліках, на переглядах (серфінг по сайтах), на лайках, опитування в інтернеті)
  • дрібний фріланс (транскрибація, набір текстів, наповнення сайту, таємний покупець, збір інформації, інші дрібні завдання)
  • спеціалізований фріланс (написання статей, усі види дизайну, монтаж чи обробка відео, створення і підтримка сайтів, програмування, налаштування реклами чи маркетинг, проєктний менеджмент тощо)
  • спеціалізований фріланс 2.0 (блог та заробіток на ньому)
  • ведення соцмереж як бізнес в інтернеті
  • інше (розвиток онлайн-платформи, розробка сервісу чи застосунку)

Детальніше окремо про кожну з можливостей можна почитати у статті Ореста.

А зараз…

Ви можете подумати та проаналізувати, для яких видів роботи в інтернеті у вас є необхідні навички та досвід?

Я впевнена, що читачі UniStudy здатні робити багато чого з цього переліку і не тільки українською та російською, а й англійською та іншими іноземними мовами.  А як щодо ведення власного блогу?

* * *

Інсайт №2. Заробіток в інтернеті на тематичному блозі

Орест почав вести блог Openmind ще у 2011 році та зараз перетворив це на прибутковий бізнес. Я впевнена, що серед читачів UniStudy є багато тих, хто теж веде свій блог.

Може, цей блог ви завели, коли були волонтером в міжнародній організації, де описували свій досвід та побут? Або під час навчання за кордоном в університеті, де порівнювали систему освіти з українськими вишами? Може, ви були стипендіатом програми та ділилися з майбутніми учасниками корисними порадами? Наприклад, я вела блог, коли була волонтером EVS (Європейської волонтерської служби) та давала корисні поради, як потрапити на проєкт.

Я знаю, що серед читачів UniStudy чимало експертів у різних сферах: є мовники, викладачі, підприємці, науковці, юристи, екологи, журналісти, медики, учасники цікавих міжнародних програм тощо.

Чи ведете свій блог? Якщо ні, то чому? Якщо так, чи хочете заробляти на цьому?

* * *

Інсайт №3. Універсальна модель заробітку в інтернеті

За 10 років досвіду роботи онлайн Орест Зуб зібрав усі базові принципи ведення будь-якої діяльності в інтернеті та створив ОМБІЗ Формулу.

“Якщо коротко, то кожна складова ОМБІЗ Формули відповідає за певний крок, який на мою думку варто зробити людині, котра бажає досягти комерційного успіху в інтернеті зі своєю ідеєю”, пояснює Орест.

Отже, якщо ви хочете розвивати свою справу онлайн, треба почати з основ та просуватися поступово далі, опановуючи фундаментальні принципи.

* * *

Щиро сподіваюсь, що ви взяли для себе кілька нових ідей з цього короткого огляду можливостей. Ось посилання на повний текст статті Ореста Зуба “Доступно про заробіток в інтернеті від практика”.


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. slavik :

    Як отримувати пасивний дохід в криптовалюті? Скачайте CryptoTab Браузер з вбудованим Майнінг алгоритмом. Поки ви дивитеся серіали онлайн, сидите в соц. мережах або читаєте новини – браузер Майні вам криптовалюта. Більше інформації за посиланням -https://cryptotabbrowser.com/landing/65/11010193

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.