«Window to Success» програма від America House Kyiv

Що: «Window to Success» — це програма America House Kyiv, розроблена американською підприємницею і бізнес тренеркою Ранією Андерсон та спрямована на професійний розвиток і менторство для жінок за методом peer-to-peer. Програма базується на книзі Ранії Андерсон «Мене не спинити. Шість звичок жінок в країнах, що розвиваються».

Це значно більше, ніж просто книжковий клуб, це — простір для жінок, де вони можуть розвиватися, підтримувати одна одну, ділитися своїм досвідом, переживаннями та успіхами без осуду з боку інших.

Програма: у межах програми, ти будеш зустрічатися із іншими учасницями двічі на місяць, щоб обговорювати прочитані розділи книги, ділитися своїми думками щодо того, як можна застосувати запропоновані у книзі поради для свого професійного розвитку. План програми передбачає формулювання своїх професійних цілей та виявлення перешкод, визначення своїх сильних і слабких сторін, а також дій, які допоможуть зберігати зосередженість на своїх цілях.

Для кого: податися на програму можуть жінки із різних секторів та будь-яких професійних рівнів. Головне — це бажання розвиватися і готовність регулярно зустрічатися з іншими учасницями та вчитися одна від одної. Спілкування відбуватиметься англійською мовою, але усі матеріали програми, включно з примірником книги Ранії Андерсон, будуть доступні й українською мовою.

Коли: програма триватиме з 23 лютого до 18 травня 2022 року, а зустрічатися будемо як онлайн, так і офлайн в Американському домі в Києві.

Подавай свою заявку до 9 лютого: https://bit.ly/3tG4uBA

Більше інформації про програму за посиланням: https://bit.ly/3fW2xsz

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.