Фонд Східна Європа шукає координатора коучингового компоненту і десять коучів
Фонд Східна Європа оголошує конкурс на посаду Координатора коучингового компоненту (1 позиція) та Коучів для Програми Академія громадського активізму (до 10 позицій).
«Програма розбудови потенціалу громадського сектору Східної України» (бренд-назва – Академія громадського активізму) впроваджується консорціумом українських неприбуткових організацій – МБО «Фонд Східна Європа» та ГО «Інтерньюз-Україна» – за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».
Програма впроваджується у Донецькій та Луганській областях (підконтрольні території) та у Херсонській області. Учасниками програми стануть громадські активісти, представники місцевих організацій громадянського суспільства (ОГС) або неформальних ініціативних груп, волонтери.
Мета Програми – посилити спроможність лідерів громадського сектору та активістів. Лідерам громадського сектору Програма пропонує навчання, розвиток комунікаційних, цифрових та інших навичок, професійний обмін, коуч- та менторський супровід.
Очікується, що до навчання в Академії громадського активізму буде залучено понад 170 учасників.
Щоб допомогти учасникам успішно розвивати лідерські якості, ставити та досягати цілей, залишатися вмотивованими та ефективними упродовж навчання та інших заходів Академії, Програма надаватиме коучингову підтримку шляхом групових коучингових сесій та індивідуальних консультацій.
У зв’язку з цим Фонд Східна Європа запрошує до співпраці наступних фахівців:
- Координатор коучингового компоненту для розробки коучингової програми та координації залучених коучів (1 позиція)
1.1. Завдання:
- Розробка програми та матеріалів коучингу для Академії громадського активізму, що включає розробку загальної методології, інформаційних матеріалів для коучів та учасників, індивідуальних планів роботи коучів, та методичного посібнику для коучів.
- Інтеграція коучингового компоненту у навчальну програму та інші заходи Академії.
- Навчання, координація та супервізія відібраних коучів.
- Сприяння гуртуванню учасників Академії (можливе залучення в якості модератора та/або фасилітатора онлайн-заходів та подій).
- Ведення документації та звітування в межах Програми.
1.2. Вимоги до Координатора:
- Освіта у сфері професійного коучингу та менторства, сертифікація та членство у міжнародних професійних співтовариствах
- Коучингова практика понад 5 років (бізнес-коучинг, особистісний коучинг, коучинг для громадського сектору).
- Досвід розробки та координації комплексних коучинговых програм (понад 3 роки).
- Досвід громадської роботи, участь у соціальних проєктах, співпраця з громадськими організаціями.
- Коуч для учасників Академії громадського активізму (пул до 10 позицій)
2.1. Завдання:
- Проведення щонайменше 5-ти групових коучинговых сесій для груп до 10 осіб з числа учасників Академії громадського активізму за методикою Програми.
- Проведення індивідуальних консультацій (на вимогу).
- Можливе залучення в якості модератора та/або фасилітатора онлайн-заходів та подій.
- Ведення документації та звітування в межах Програми.
2.2. Вимоги до коуча:
- Професійна сертифікація та/або інша релевантна додаткова освіта у сфері професійного коучингу та/або менторства.
- Досвід коучингової мотиваційної підтримки: понад 3 роки (бізнес-коучинг, особистісний коучинг, коучинг для громадського сектору).
- Готовність вчитися та дотримуватися методології та інших вимог Програми.
- Досвід громадської роботи, участь у соціальних проєктах, співпраця з громадськими організаціями.
Формат роботи: онлайн. Успішним кандидатам буде запропоноване короткострокове залучення відповідно до визначеного технічного завдання, обсягу роботи та термінів виконання. Тривалість залучення: з моменту укладання договору (травень-червень) до 17 грудня 2021. Фінальний обсяг та розподіл завдань буде уточнено з групою обраних коучів.
До подачі запрошуються індивідуальні заявники. Організатори залишають за собою право 1) запитувати додаткові документи, 2) за результатом розгляду усіх поданих заявок самостійно сформувати групу коучів та розподілити завдання між ними, 3) уточнювати завдання у процесі переговорів з переможцями конкурсу. Підписання договору та розрахунок буде проводитись з кожним представником окремо. Передбачається, що Координатор коучингового компоненту буде провідним експертом з коучингу, який координуватиме роботу групи. Робота сформованої групи коучів буде регламентуватись внутрішніми Правилами роботи цієї групи. Заохочується подача заявок учасників попередніх навчальних заходів з коучингу для громадських активістів, організованих Фондом Східна Європа.
Критерії відбору кандидатів:
- кваліфікація у сфері коучингу та зокрема роботі з громадськими організаціями;
- попередній досвід роботи;
- цінова пропозиція.
Останній термін подачі заявок 12 травня 2021 включно. Результати конкурсу будуть оголошені наприкінці травня 2021 р. ФСЄ залишає за собою право інформувати тільки переможців конкурсу. Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти CLA@eef.org.ua з темою “Коучинговий компонент Академії громадського активізму”. Питання щодо цього оголошення про конкурс можна надсилати до 5 травня 2021 р. на електронну адресу: CLA@eef.org.ua.
Взявши участь у конкурсі, ви даєте згоду на оброблення персональних даних, наданих вами.