Літній антикорупційний інтенсив

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні Національного університету “Києво- Могилянська академія” (ACREC) оголошує набір на участь у літньому антикорупційному інтенсиві “ЯК ДОСЛІДЖУВАТИ КОРУПЦІЮ? АНАЛІТИКА, ЩО ВПЛИВАЄ НА АНТИКОРУПЦІЙНУ ПОЛІТИКУ”.

Літній антикорупційний інтенсив ACREC – концентрований тижневий навчальний курс, спрямований на підвищення якості українських досліджень та аналітики в антикорупційній сфері.

ДЕ? Національний університет «Києво-Могилянська академія», м Київ, Україна

КОЛИ? 8 – 13 серпня 2016 року

СКІЛЬКИ? Організатори забезпечують проживання й часткове харчування (кава та обід). Транспортні витрати не відшкодовуються.

Навчальна програма інтенсиву побудована на практичних кейсах та концентрованій теорії, необхідній для виконання кейсів одразу під час навчання. Засвоївши теорію та міждисциплінарні методи дослідження корупції учасники інтенсиву спробують втілити знання на практиці – під час аналізу англомовної наукової літератури та підготовки дієвого аналітичного тексту у сфері антикорупційної політики. Інтенсив заохочує учасників до розробки та дискусії власних тем аналітичних статей, policy papers, есе, наукових досліджень, магістерських та докторських робіт. Інтенсив розроблений та проводиться українськими та іноземними експертами спеціально для ACREC, аналогів йому в Україні просто немає!

Участь молодих дослідників у роботі інтенсиву є прекрасною нагодою для знайомства з роботою міждисциплінарного Центру ACREC з метою наукової співпраці у майбутньому.

ВИ ТОЧНО ДІЗНАЄТЕСЯ, ЯК: 

  • Розробити дизайн (exposé) власного наукового дослідження, аналітичної статті, магістерської роботи, дисертації та ін. у сфері протидії корупції;
  • Підготувати та презентувати прикладне дослідження у формі дієвого аналітичного документу у галузі державної політики – policy paper;
  • Впевнено оперувати теоріями та сучасними методами дослідження корупції;
  • Знаходити сильні та слабкі сторони окремих наукових підходів та методів;
  • Конструктивно критикувати теорії та методи, а також отримувати і відповідати на критику;
  • Ефективно працювати з науковою літературою та покращити здібності написання аналітичного тексту.

ДЛЯ КОГО ІНТЕНСИВ?

Міждисциплінарний літній інтенсив буде корисним для представників антикорупційних органів та громадських організацій, які займаються аналізом впливу політики, прикладними дослідженнями у сфері корупції, помічників народних депутатів, студентів старших курсів та аспірантів, які планують науково досліджувати корупцію.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

  • Письмова пропозиція конкретної теми запланованого дослідження, есе, policy brief: учасники повинні описати проблему чи тему, яка їх цікавить, англійською мовою (150 – 200 слів).
  • Вільне володіння англійською мовою – двомовний курс (англійська, українська) передбачає знання мови на рівні В1.
  • Мотивація займатися аналітичною роботою та прикладними дослідженнями у сфері корупції та державного управління.

Для участі у конкурсному відборі на інтенсив необхідно на acrec.kma@gmail.com надіслати:

  • Анкету на участь
  • CV
  • Письмову пропозицію конкретної теми запланованого дослідження, аналітичної статті, есе, policy brief: Учасники повинні описати проблему чи тему, яка їх цікавить, англійською мовою (150 – 200 слів)

У разі необхідності з кандидатом може бути проведена телефонна співбесіда.

Кінцевий термін подання заявок – 13 липня 2016, 00:00 (GMT + 3).

За результатами конкурсу буде відібрано 20 учасників. Про результати відбору організатори повідомлять кандидатам 16 липня 2016 р.

DEADLINE: 13 ЛИПНЯ 2016

Учасники повинні відвідувати всі заняття. У випадку відвідування менш 80% занять учасник буде відрахований.

Викладають інтенсив:

Джанін Ведель Р. – професор політології та антропології Інституту політики, правління та міжнародних відносин, Університет Джорджа Мейсона, США. Джанін є провідним дослідником таких тем, як корупція та вплив еліт через призму соціальної антропології. Вона є міжнародно визнаним фахівцем з антропологічних польових досліджень та соціально-мережевого аналізу. Джанін отримала численні міжнародні винагороди за проведення інновативних, міждисциплінарних досліджень.

http://www.janinewedel.info

Оксана Гус – докторантка Інституту Розвитку та Миру, Університету Дюсбург-Ессен, Німеччина та консультант з розвитку Офісу зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі. Оксана здобула освіту з політології, Європейського права та антропології в Україні, Німеччині та Канаді. Темою її дослідження є політична корупція у гібридних режимах. Вона є співзасновником міжнародного форуму дослідників корупції. Оксана була стипендіаткою фонду ім. Петра Яцика (Торонто) та фонду Ханса Зайделя (Мюнхен).

http://www.kulturwissenschaften.de/en/home/profil-ohuss.html

Оксана Неживенко – докторантка Університету Парі-Ест (УПЕ), Франція та викладач факультету економічних наук Національного університету “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА). Оксана здобула освіту з фінансів у НаУКМА, нині досліджує питання тіньової економіки, неформальної трудової зайнятості і ринку праці. Географія дослідження Оксани охоплює країни Східної Європи та країни з перехідною економікою. Оксана є стипендіаткою ERASMUS MUNDUS і членом дослідницької групи ERUDITE (УПЕ, Франція) і Лабораторії фінансово-економічних досліджень (НаУКМА, Україна).

Літня школа проводиться за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика Міжнародний фонд «Відродження».

Інформація про інтенсив у форматі pdf – Agenda_ACREC

Сайтhttp://acrec.tilda.ws/page202776.html

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.