ЮНІСЕФ впроваджує систему опитувань молоді про зміни у країні

Вже сьогодні молоді люди відкриті до обговорення тем, які ігнорувалися старшими поколіннями впродовж багатьох років. Вони готові обговорювати проблеми толерантності, саморозвитку, охорони здоров’я. Крім того, молодь в Україні дедалі активніше бере участь у форумах та самітах,запускає власні стартапи, краудфандить на соціальні проекти. Рівень соціальної активності змінився – молоді українці хочутьвпливати на зміни в країні та власноруч будувати нове суспільство.Саме тому ЮНІСЕФ розпочинає в Україні глобальний проект U-Report – інструмент моніторингу думки молоді, який передбачає щотижневі опитування через безкоштовні СМС і Твітер про такі важливі питання, як: освіта, робота, ідеї, самореалізація, зміни і майбутнє, та обов’язково впровадження результатів на практиці.

Проект U−Report допомагає дізнатись думку молодів 17 країнах (1,8 мільйона учасників) і має багато історій успіху. Зокрема, опитування в Ліберії на тему сексуальної експлуатації у школах показали вражаючий результат: 81% із 13 тис. людей менше ніж за 24 години заявили, що сексуальна експлуатація є реальною та серйозною проблемою в їхніх школах.Впродовж тижня після опитування відбулась зустріч міністра освіти із представниками ЮНІСЕФ в Ліберії, результатом якої став план дій щодо вирішення проблеми. Уряд Ліберії та ЮНІСЕФ продовжують співпрацювати у даному напрямку.

До проекту приєдналася світова зірка – Девід Бекхем. Як Посол доброї волі ЮНІСЕФ він підтримує проект U-Report на глобальному рівні. У своєму відео-зверненні він говорить, що U-Report додає «гучності» твоїм ідеям та доносить їх до представників влади та суспільства загалом: «Приєднуйся, і скажи все, що думаєш»

В Україні крім опитування проект передбачає корисні заходи для молоді, що навчатимуть висловлення своєї думки та громадської позиції.

Twitter.com/ureportukraine

Vk.com/ureportUA

Facebook.com/unicef.ukraine

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.