Семінар “Від натхнення до реалізації: процес європеїзації в Україні”

22-23 січня 2016 року у Чернівцях  відбудеться семінар “Від натхнення до реалізації: процес європеїзації в Україні”, організований ГО “Квадрівіум” за підтримки Вишеградського фонду. Серед запрошених спікерів – експерти та науковці з України та країн Центрально-Східної Європи (представники Варшавського університету, Польща, Ясського університету ім. А.Й. Кузи, Румунія, Словацької Академії Наук, Словаччина, Університету ім. Коменського в Братиславі, Словаччина, Будапештського університету імені Лоранда Етвеша, Угорщина, Інституту міжнародних відносин у Празі, Чехія).

У ході роботи семінару учасники з України та країн Центрально-Східної Європи спільно шукатимуть шляхи оптимізації процесів європеїзації в Україні із врахуванням досвіду країн ЦСЄ. Під час дискусії буде охоплено такі аспекти: проблеми європеїзації та демократизації, децентралізація та мобільність, вплив європеїзації на права меншин, європеїзація  ідентичності.

До участі запрошуємо експертів, науковців, громадських активістів, студентів,  представників органів влади та ЗМІ.

Робоча мова заходу – англійська.

Деталі на офіційному сайті проекту: http://www.quadrivium.org.ua/InIm

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за ел. адресою inim.europeanisation@gmail.com або quadrivium.cv@gmail.com

 

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.