Про UniStudy

UniStudy.org.ua – інформаційний ресурс про навчання за кордоном та міжнародні молодіжні програми, що стартував у жовтні 2006 року.

Діяльність UniStudy спрямована на підвищення академічної мобільності українських студентів та науковців на арені міжнародної освіти та науки. Тут можна знайти найсвіжіші анонси про міжнародні молодіжні тренінги, семінари, студентські конференції, оголошення про стипендії на навчання в магістратурі або аспірантурі, гранти на проведення досліджень у провідних наукових установах світу, запрошення на літні школи, відгуки українських студентів про їхній досвід та іншу корисну інформацію про навчання за кордоном.

Нам хотілося б подолати міф про те, що нібито освіта за кордоном доступна лише за великі кошти. Основні критерії відбору інформації для UniStudy – можливість участі в програмі саме для українських студентів та повне або часткове покриття витрат за рахунок організаторів, стипендій або спонсорів.

Щодня ми робимо огляд десятків національних та міжнародних ресурсів по навчанню за кордоном і обираємо лише ту інформацію, що відповідає нашій редакційній політиці.

Будемо раді, якщо Ви використовуватимете інформацію UniStudy не з метою покинути нашу країну. Нам хотілося б, щоб якомога більше молодих людей отримали міжнародний освітній досвід, який би вони потім використовували для розбудови України.

Ми дуже раді, коли інформація з нашого сайту допомагає і щиро хочемо розвивати проект з користю для Вас.

Будь-які коментарі та пропозиції співпраці вітаються. Напишіть нам 🙂 Наша адреса – unistudy.org.ua@gmail.com

 

Відгуки про нас від наших клієнтів та учасників курсів і семінарів

 

 

 

 

 

Є враження, якими хочете поділитися?:) Ви можете залишити їх в коментарях внизу сторінки. Дякуємо:)