Фонд Віктора Пінчука розпочинає сьомий конкурсний відбір заявок на участь у програмі “Всесвітні студії”

1 лютого 2016 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає сьомий конкурсний відбір потенційних кандидатів на участь у програмі «Всесвітні студії», яка дає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти на навчання на магістерських програмах у топ-200 університетах світу за рейтингами QS та The Times Higher Education.

Програма «Всесвітні студії» є однією з програм Фонду, через яку він продовжує втілювати свою більш ніж десятирічну стратегічну інвестицію, спрямовану на формування нового покоління лідерів України.

У першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в наступних  галузях: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право, державне управління, альтернативна енергетика та аерокосмічна інженерія. Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати матимуть представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Прийом документів та online-реєстрація триватиме за посиланням http://worldwidestudies.org/ua/page/about/  до 15 травня 2016 року.

 Детальну інформацію про умови участі у конкурсі, необхідні документи та рекомендації щодо вибору магістерських програм та країн навчання, а також загальні відомості про особливості освіти в цих країнах можна дізнатись на сайті програми «Всесвітні студії»: worldwidestudies.org

З моменту створення проекту за стипендією «Всесвітніх студій» на навчання за кордон поїхали 87 осіб. Більше половини з них вже отримали дипломи та повернулися в Україну, де долучилися до реформування країни. Три випускники програми зараз є Народними депутатами України, більше тридцяти випускників імплементують нові стандарти в бізнесі, 15 – працюють в державних органах та міжнародних організаціях, інші – очолюють свої компанії чи некомерційні організації та працюють в сфері науки. Решта ще продовжують навчання в магістратурах провідних університетів по всьому світу: Великобританії, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, США, Угорщині, Франції.

 

 

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *