Освітній проект “Кращі – з Укртелекомом!”

Кращі – з Укртелекомом!” розрахований на студентів та молодих випускників. Наприкінці вересня він знову розпочинає роботу в 5 найбільших українських містах (Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро). Проект повністю безкоштовний, його мета – дати студентам практичні навички, необхідні для роботи в сучасному бізнесі, та запропонувати кращим учасникам роботу в Укртелекомі.

Минулого року в проекті “Кращі – з Укртелекомом!” вже взяло участь 85 учасників, більше половини з них пройшли стажування. У результаті 11 з “кращих” офіційно працевлаштовані в Укртелекомі.

Освітній проект – це унікальна можливість відвідати тренінги та майстер-класи у кращих спеціалістів  компанії, попрацювати над власним проектом та познайомитися зі сферою телекомунікацій та роботою компанії. Протягом 5 тижнів учасники отримують знання та практичні навички з маркетингу, фінансів, командної роботи та проектного управління. Кращі випускники освітнього проекту отримують запрошення на оплачуване стажування в підрозділах компанії з перспективою подальшого працевлаштування.

Цього року проект стартує вже наприкінці вересня і протриває в 5 містах до початку грудня. Взяти участь в ньому можуть абсолютно всі студенти та минулорічні випускники, незалежно від їхньої спеціальності чи вишу.  Достатньо тільки заповнити анкету за цим посиланням: https://goo.gl/PcEUdT та пройти відбір 🙂

Дедлайн подачі заявок на участь в освітньому проекті “Кращі – з Укртелекомом!” вже  16 вересня.

Детальніше про проект:

На сайті Укртелекому

тут  http://ukrtelecom.ua/about/today/career/period_of_trainee/about

і тут: http://www.ukrtelecom.ua/presscenter/news/pressrelease?id=139007

Сторінки проекту в соціальних мережах:

https://vk.com/best_with_ukrtelecom

https://www.facebook.com/groups/best.with.ukrtelecom

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.