Розпочато набір студентів на новий навчальний рік в Українську Академію Лідерства!

Ми шукаємо 240 найталановитіших випускників України!

Якщо ти закінчуєш середній навчальний заклад, тобі 17-18 років, ти пізнаєш світ навколо себе, маєш лідерський потенціал, любиш і хочеш навчатись та прагнеш змінити країну, тоді тобі до нас!

Українська академія лідерства – це унікальна 10-місячна програма на основі ізраїльського досвіду, яка покликана змінити країну. Українська Академія Лідерства – це новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни.

Академія Лідерства працює з вересня 2015 року. У першому наборі навчається 39 випускників 11 класу та студентів 1 курсу (17-18 років) з усієї України, включно з Кримом. Учасників було обрано з понад 500 анкет від зацікавленої молоді.

Студенти навчаються 6 днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересів.

Кожен студент Української Академії Лідерства отримує стипендію від інвестиційного фонд Western NIS Enterprise Fund, що створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Для забезпечення роботи Академії щороку виділяється близько 10 млн. грн: на навчально-виховну програму, подорожі, харчування, медичне забезпечення, реалізацію соціальних проектів на рівні міста, області або країни тощо. Студенти сплачують лише одноразовий вступний внесок у розмірі 2000 грн.

До ініціативної робочої групи ідейних натхненників долучилися такі видатні і талановиті українці як Святослав Вакарчук, Борис Гудзяк, Ярослава Джонсон, Іван Малкович, Андрій Зелінський, Олена Кошарна, Наталя Попович, Владислав Троїцький, Віктор та Валентина Зотові, Ярослав Рущишин, Оксана Семенюк.

До ініціативної групи ідейних натхненників Української Академії Лідерства долучилися видатні і талановиті українці, серед яких Ярослав Грицак, Владислав Троїцький, Іван Малкович, Віталій Сич, Святослав Вакарчук, Віктор Зотов, Валентина Зотова, Оксана Семенюк, Андрій Зелінський, Борис Ґудзяк, Наталя Попович, Ярослав Рущишин, Олена Кошарна, Ярослава Джонсон.

 

І пам’ятай – немає нічого неможливого!

Дізнатися більше і заповнити заявку на участь: http://ual.org.ua/uk/doluchytys/staty-studentom/

 

Вам також має сподобатись...

2 Відповідей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *