Школа реабілітаційної медицини УКУ пропонує 25% стипендії на навчання на магістерських програмах

Школа реабілітаційної медицини УКУ розпочинає вечірню школу у Львові та Києві. Вісім навчальних модулів триватимуть упродовж 4 місяців, під час яких студенти вивчатимуть клінічні випадки, практичні моделі діяльності в ерготерапії, ортопедії, ПНФ-терапії, нейрокогнітивній реабілітації. Учасники школи зможуть претендувати на 25% стипендії для навчання в магістратурі з фізичної реабілітації та ерготерапії УКУ.

Проект “Вечірня школа” створений у рамках підготовки до вступу на магістерські програми Школи реабілітаційної медицини УКУ. Навчання складається з 8 практичних занять з фізичної терапії та ерготерапії (лекцій та майстер-класів), які відбуваються у вечірній час з 18.00 до 20.00 год. Графік занять: у Львові – 22.02 (День відкритих дверей), 01.03, 09.03, 22.03, 05.04, 19.04, 03.05, 17.05, та іспит 31.05; у Києві – 23.02 (День відкритих дверей), 03.03, 15.03, 29.03, 12.04, 25.04, 10.05 та іспит 24.05.

Вечірня школа “Реабілітація майбутнього” є безкоштовною завдяки фінансовій підтримці стратегічного партнера програми Фонду родини Загорій. Запрошуємо студентів з спеціальностей: здоров’я людини, фізична реабілітація, корекційна педагогіка, спеціальна освіта, соціальна педагогіка, психологія, лікарів-інтернів, а також професіоналів реабілітації, які планують продовжувати навчання на професійних магістерських програмах з фізичної терапії та ерготерапії. Пріоритет у наборі матимуть студенти-бакалаври.

Впродовж минулого та поточного років у сфері реабілітаційної медицини відбувається справжня революція. Ідеї необхідних змін, які тривалий час лунали з різних трибун в різних аудиторіях та були прописані в рекомендаціях Оцінкової Місії ВООЗ, поступово перетворюються у реальність. Вже існують спеціальності «лікар фізичної та реабілітаційної медицини», «фізичний терапевт» та «ерготерапевт», затверджені кваліфікаційні характеристики даних спеціалістів, розпочався процес впровадження Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ). Зараз Міністерство охорони здоров’я України займається внесенням спеціальності «фізична терапія» та «ерготерапія» до існуючої тарифної сітки фахівців. Зарплата стає фактичною та робочі місця реальністю, через нетривалий час майбутні фахівці реабілітаційної медицини будуть чітко знати, на яке працевлаштування їм можливо сподіватися після закінчення навчання. У міру впровадження сучасної моделі реабілітаційної медицини ми хочемо сформувати уявлення про нові спеціальності відповідно до європейських стандартів”, – розповідає директор Школи реабілітаційної медицини Володимир Голик.

Перше заняття з циклу вечірньої школи почнеться Днем відкритих дверей у Львові та Києві, під час якого команда ШРМ познайомиться з потенційними вступниками, презентує програми і почне підготовку до вступу на ці програми. Учасники вечірньої школи навчаться базовим практичним навикам з використання кількісної оцінки болю, проведенню м’язового тестування, використання реабілітаційних приладів. Більшу частину навчання будуть займати практичні майстер-класи, решта – теорія. Відповідно на іспитах буде більше кейсів з клінічних задач

Лекторами вечірньої школи будуть викладачі Школи реабілітаційної медицини – Володимир Голик, лікар-невролог, головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності “Фізіотерапія. Медична реабілітація”, КонстянтинКалінкін, фізичний терапевт, викладач Школи реабілітаційної медицини УКУ, сертифікований асистент PNF – терапії, Олександра Рягузова, сертифікаційний супервізор з ерготерапії, викладач Школи, Станіслав Агафонов, фізичний терапевт, викладач Школи реабілітаційної медицини УКУ.

До роботи вечірньої школи будуть долучені міжнародні викладачі Школи: Рената Роман, сертифікований фізичний терапевт та засновник приватної реабілітаційної клініці (Торонто, Канада) – 05.04.2017, Львів; Саманта Шан, віце-президент Всесвітньої Федерації Ерготерапії (Велика Британія), Наталія Зараска, сертифікований ерготерапевт та власник приватної реабілітаційної клініці, офіційний представник Українського Товариства Ерготерапії у Всесвітній Федерації (Торонто, Канада), Ліза Масон, представник Американської асоціації Ерготерапії (США) – 25.04.2017, Київ; ЛесліБіркетт, сертифікований ерготерапевт, викладач та клінічний супервізор з ерготерапії Університету Мак-Мастер (Канада), Дейдра Сперрі, сертифікований логотерапевт (Канада) – 17.05.2017 (Львів).

МКФ тільки вводиться в медичну практику, а Ви вже сьогодні будете знати, як її застосовувати та робити реабілітаційні прогнози. Ви зможете перейти від інтуїтивних практик до передових інструментів стратегічного планування та втручання на основі доказової медицини!

Нагадаємо, у 2017 році Школа реабілітаційної медицини відкриває Магістерські програми з фізичної терапії та ерготерапії, а також проводить серію тренінгів для фахівців та студентів за участю провідних закордонних професіоналів реабілітації. Також на базі Школи діє соціальний проект “Простір можливостей”. З вересня 2016 року фізичні терапевти безкоштовно надають реабілітаційну допомогу військовослужбовцям, сім’ям військових, переселенцям, волонтерам та, зрештою, усім, хто її потребує, незалежно від віку та соціального становища.

 Зареєструватися на вечірню школу “Реабілітація майбутнього” можна тут

Більше інформації про магістерські програми тут

 Детальні умови отримання стипендії на магістерську програму з фізичної реабілітації та ерготерапії (для учасників Вечірньої школи Реабілітація майбутнього)

  1. Кандидат на стипендію повинен відвідати 75% занять Вечірньої школи.
  2. Здати кінцевий іспит Вечірньої школи на відмінно.
  3. Володіти англійською мовою на рівні B2 (UpperIntermediate).
  4. За результатами вступних іспитів в магістратуру УКУ увійти в першу 5-ку рейтингової таблиці на магістерську програму фізичної реабілітації або ерготерапії.
  5. Вступник повинен подати оригінали документів у Приймальну комісію до 10 серпня 2017 року (18.00 год.).

Стипендія покриває до 25% внеску студента (ціни освітньої програми) за один семестр навчання.
Для того, щоб претендувати на отримання стипендії протягом всього періоду навчання потрібно, щоб:
– сумарний рейтинговий бал вступника на магістерську програму за результатами кожної семестрової сесії за обраною спеціальністю становив більше-рівно 85/100.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.