Студентів-юристів запрошують на День відкритих дверей Магістерської програми з прав людини УКУ

Як стати студентом однієї із найбільш практичних магістерських програм для юристів в Україні та чому варто навчатися саме на ній? 10 березня команда Магістерської програми з прав людини Українського Католицького Університету запрошує студентів-правників на День відкритих дверей у Києві. Охочих поспілкуватися та дізнатися деталі про навчання запрошують на 17:30 у Київський центр УКУ (м. Київ, вул. Мазепи, 10а).

Свій перший набір Магістерська програма з прав людини УКУ здійснила минулого року. За цей період вдалося досягнути чимало: провідні фахівці виділяють студентів УКУ серед інших, готові брати їх на роботу та стажування, а двоє студентів навіть відкрили власну юридичну фірму.

«Наше завдання – підготувати студента до практики, зробити його максимально конкурентноздатним на ринку юридичних послуг. Для цього ми запрошуємо викладачів та експертів, які практикують право та можуть зробити заняття максимально корисними, а також приділяємо велику увагу формуванню soft skills, розвитку аналітичного мислення», – розповідає керівник Магістерської програми з прав людини Світлана Хилюк.

Попри те, що навчальна програма платна, вступники можуть отримати стипендію, яка повністю або частково покриє вартість навчання. Про умови отримання стипендій, їх кількість, а також про усі деталі навчального процесу команда магістерки розповість під час Дня відкритих дверей у Києві 10 березня о 17:30 у Київському центрі УКУ (м. Київ, вул. Мазепи, 10а).

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням http://bit.ly/2m2NwtD

Вам також має сподобатись...

2 Відповідей

  1. Nhearaninrenpu сказав:

    Доброго дня а підскажіть, заходи такого типу планують ще проводити у 2017 рогу? По юридичній практиці, просто шукаю можливість практикувати знання, шукаю подібні заходи.

    • UniStudy сказав:

      Цю інформацію Ви можете дізнатися безпосередньо в організаторів. Поки що вони нам нічого ще не повідомляли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.