ТоСоКо – Школа молодіжної активності запрошує учасників!

Школа молодого активіста “ТоСоКо” має на меті покращення таких характеристик молодої людини як ТОЛЕРАНТНІСТЬ у будь-яких проявах: сприйняття іншості, знання і прийняття базових прав людини і т.д., СОЛІДАРНІСТЬ, як бажання допомогти організаціям, інституціям чи іншим групам населення в досягненні корисних змін в громадах та суспільстві та КОМПЕТЕНТНІСТЬ – обізнаність в інструментарії впливу (проектний менеджмент, адвокація, тренінги і семінари, стажування в ГО і т.д.). Школа за основу методології прийняла неформальний підхід до освіти.

УВАГА! Дати проведення етапу проекту у Вінниці змінились на 26-30 листопада

Шукаємо молодих лідерів, активних студентів чи інших молодих людей із Вінниці, Полтави та Івано-Франківська, котрі хочуть розвинути зазначені характеристики, з якими працює Школа. Вік учасників: 18 – 27 років. Ви візьмете участь у серії із трьох форумів, що пройдуть у:

  • Вінниця, 26 – 30 листопада 2016 року (тема “СО”);
  • Полтава, 10 – 14 грудня 2016 року (тема “КО”);
  • Івано-Франківськ, 24 – 28 грудня 2016 року (тема “ТО”).

Учасникам покриваються витрати на участь (проїзд проїзд в рамках ліміту, проживання, харчування). Проживання та переїзд покривається лише учасникам іногородніх груп. Кількість учасників в групі – 8 чоловік.

Важливо! – Особливою вимогою Школи є участь у всіх трьох форумах для одного учасника. Організатори зберігають за собою право не компенсувати витрати учасникам, котрі без поважних причин пропускають етапи проекту.

Програма форумів: навчальні візити, тренінгові блоки, обговорення та open space, прикладні та симулятивні вправи. Теми, що будуть підніматись в межах форуму із толерантності (Івано-Франківськ): права людини, права внутрішньо-переміщених осіб, гендерна рівність, міжетнічна терпимість і т.д.; Солідарності (Вінниця): довготермінові та короткотермінові волонтерські програми, волонтерська міжнародна мобільність, волонтерство на заходах і в ГО; Компетентності: неформальна освіта, тренінги, семінари, peer-to-peer education, інструменти впливу як е-кампанії, адвокація, флеш-моби, проектний менеджмент, і т.д.

Як результат “Школи ТоСоКо” формується путівник “Чому? І як проходити формування молодої особистості як активного та свідомого індивіда і як громадянське суспільство критично впливає на майбутнє суспільства”. Учасники в кожній із локацій на форумах знімають відео-матеріали на дані теми ТОСОКО для популяризації серед молоді проактивних моделей поведінки. Як результат участі молоді люди заручаються підтримкою організацій-реалізаторів проекту та отримують піврічне менторство в своїх містах для втілення власних молодіжних ініціатив.

Для участі до 28 жовтня 2016 заповнюйте аплікаційну форму https://goo.gl/forms/fXmG3xccEiWCGxb13

Всі кандидати отримають підтвердження про надходження заявки. Після відбору ми відправимо результати кожному учаснику на початку листопада або раніше.

Джерело: https://vk.com/vzayemopomich?w=wall-51499027_326

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.