Молодіжний обмін Erasmus + “Together for Healthy Lifestyle”

НГО “ChangeLog Foundation” шукає учасників проекту, пов’язаного зі здоровим способом життя.

Коли: 22  – 29жовтня 2017 року

Де: с. Бакуріані, Грузія

Дедлайн для подачі аплікаційних заявок: 01.09.2017 року

Фізичне виховання, спорт, здорове харчування будуть у фокусі уваги молодіжного обміну. Воркшопи та дискусії будуть присвячені персональному розвитку, залученості до активностей на підтримку здорового способу життя. Проект ставить за мету організувати зустріч молодих людей з різних країн, створити умови для спілкування та обміну. В програму включені інтерактивні ігри та активності на вулиці, а також караоке та міжкультурний обмін.

Профіль учасника: потенційні учасники мають мати активну громадську позицію, бажання розвиватись та вдосконалюватись. Вік учасників: 18 – 25 років. Учасники мають володіти англійською мовою на рівні, достатньому для спілкування. Перевага до участі в проекті буде надаватись претендентам без досвіду участі в молодіжних міжнародних заходах та без досвіду закордонних поїздок.

Фінансові умови участі: Учасники забезпечуються квитками в обидва боки; організатори беруть на себе витрати на проживання та харчуванням учасників.

Учасники мають сплатити членський внесок в розмірі 30 Євро. (Неспроможність оплати членського внеску не має стати перепоною для участі мотивованих претендентів – за необхідності, приймаюча сторона може розглянути можливість зменшення членського внеску).

Зацікавлені в участі у проекті мають заповнити онлайн аплікаційну форму, доступну за посиланням:https://goo.gl/forms/kzsk9kGgWG6VaDWL2

При заповненні форми просимо обов’язково враховувати поради, складені організацією щодо порядку складення аплікаційних форм при подачі на проекти з неформальної освіти:

  1. Уважно перевіряйте, чого від Вас очікують організатори і переконуйтесь, що потенційно Ви той учасник/та учасниця, який/яка відповідає всім критеріям. Наприклад: якщо запрошуються люди з досвідом роботи в сфері викладання, а Ви працюєте виключно в сфері економіки, то навряд для Вас будуть робити вийняток.
  2. Ваша анкета – це Ваша презентація самих себе перед людьми, які Вас не знають. Часто організатори навіть не проводять інтерв’ю, а обирають за письмовими заявками. Тому акуратно заповнюйте всі графи анкети і розказуйте про себе так, щоб зацікавити організаторів, особливо в мотиваційному листі. Мотивація – ключовий аспект будь-якої завки. Між учасниками, які у відповідь про власну мотивацію написали два речення і тими, які написали акуратну, структуровану і обгрунтовану відповідь, перевага буде на стороні других.
  3. Закордонний досвід (чи його відсутність) не грають визначної ролі (крім проектів, на яких це є пріорітетом). Організатори більше уваги звертають на Вашу активність на локальному рівні. Якщо Ви задіяні в місцевих проектах, берете участь в шкільному/університетському самоврядуванні, волонтерите в Україні – це колосальний плюс!
  4. Коли Ви пишете про свої досягнення і особливо знання/ідеї, якими Ви хочете поділитись з іншими – надавайте конкретні приклади, якими Ви переконаєте організаторів, що Вам дійсно є чим поділитись!
  5. Завжди залишайте достатньо часу, щоб опрацювати свою заявку, але не відкладайте відправку на останні хвилини перед дедлайном. Майте на увазі, що заявки, що надходять після дедлайна, не розглядаються.

Сподіваємось, що наші поради будуть Вам корисні! Бажаємо успіхів!

Координатор проекту від України:

Дмитро Ремезов

ChangeLog Foundation, NGO

E-mail: info.changelog@gmail.com

Phone: +380931543476

Фото – Erik Dungan

 

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Володимир сказав:

    Исправьте ошибку,пожалуйста.2 пункт 5 ряд,слово “заявка”(написано завка)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.