Можливість відвідати презентацію та інтерв’ю з CORENDON HOTELS AND RESORTS та пройти літнє стажування в Туреччині

Наші партнери STUDENTLAND повідомляють про можливість відвідати презентацію та інтерв’ю з CORENDON HOTELS AND RESORTS та пройти літнє стажування в Туреччині!

ПОСИЛАННЯ НА ПОДІЮ

Гарна пропозиція для бажаючих з низьким рівнем англійської:)

Туреччина – країна туризму, відпочинку та готелів. Персонал в готелі і ресторани набирається цілий рік на всі позиції – від помічників офіціантів до адміністраторів залу. Вимоги невисокі при гідній оплаті праці – що може бути краще? Ми привели вам 8 вагомих причин пройти стажування в Туреччині вже в 2018 році.

Розвинений готельно-ресторанний сектор

Кількість туристів в цій країні з кожним роком збільшується, а з ними – і кількість готелів, готельних комплексів, ресторанів і кафе. Завдяки цьому роботодавці зацікавлені в залученні іноземних співробітників. Тому для всіх бажаючих розвиватися в цій сфері і набувати міжнародного досвіду роботи Туреччина – ідеальна країна.

Оформлення з повним соц. пакетом

Роботодавець бере на себе більшість витрат: проживання, харчування, медична страховка, робоча уніформа, транспорт, віза, авіаквитки і т.д. Це дозволяє накопичити під час стажування хорошу суму навіть з урахуванням особистих витрат.

Простота працевлаштування та отримання робочої візи

На відміну від багатьох країн, тут немає труднощів із пошуком роботи і оформленням візи: часто навіть досвід роботи не потрібен, достатньо гарного знання англійської, закордонного паспорта і величезного бажання працювати.

Стажування та проживання – на узбережжі Середземного моря

Тут, напевно, і коментарі зайві. Протягом 5-6 місяців ви будете жити і стажуватися поблизу моря, з прекрасними пляжами, в теплу, сонячну погоду. Тому у вас буде прекрасна можливість відпочивати і в повній мірі відновлюватися після трудового дня.

ПОСИЛАННЯ НА ПОДІЮ

Можливість реально високого заробітку завдяки чайовим

Ви будете працювати в престижних і фешенебельних готельних комплексах з досить заможної публікою. При якісній роботі, ввічливому, уважному ставленні і, зрозуміло, усмішці, можна розраховувати на досить високі чайові. Особливо не скупляться на них турки, які, незважаючи на існуючі про них стереотипи, досить привітні і щедрі

Занурення в нову, неповторну культуру

Безумовно, у кожної країни є свої унікальні особливості. Однак східна атмосфера Туреччини – те, що дійсно захоплює і зачаровує на тривалий час. Дивовижний східний колорит, природа, архітектура, гостинність місцевих жителів, наряди, вироби ручної роботи, приправи, солодощі, музика – все це просто не залишить шансу не перейнятися атмосферою цієї унікальної країни!

Нові знайомства

Відомо, що Туреччина – привабливе місце для мандрівників з багатьох куточків світу. Особливо часто тут можна зустріти відпочиваючих з Європи.

До того ж, ви познайомитеся з місцевими жителями, тим самим отримавши можливість краще дізнатися про країну, яка стане вашим притулком на досить тривалий час.

Наявність сучасної розвиненої інфраструктури

Тут немає проблем з проведенням дозвілля, виборів магазинів і / або розваг: в курортних і великих містах.

Стажування в Туреччині – прекрасна можливість отримати корисний досвід для подальшого кар’єрного розвитку, відкрити для себе все різноманіття Східного колориту і познайомитися з доброзичливим і неймовірно гостинним народом.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.