Безплатний семінар-практикум “Бакалавріат і магістратура у сфері кіно, телебачення, комунікацій, перекладу, маркетингу і реклами, туризму в Міжнародному університеті мов та медіа IULM у Мілані, Італія”. Конкурс від представника університету

Попередня реєстрація обов’язкова. Запрошуємо батьків та майбутніх абітурієнтів.

Коли: 26 листопада, понеділок, початок о 18.30 год.

Де: Коворкінг Data Hub, вул. Жилянська 5, офіс 10, ІІ поверх (3 хв від станції метро Олімпійська).

Реєстрація обов’язкова: на веб-сайті за посиланням https://vyvchay.com/events або за телефонами 097 258 5939, 050 012 9603, 063 601 9030.

Відгук про враження від навчання на бакалавріаті в IULM нашої клієнтки Вивчай!

Програма семінару:

  • Особливості системи освіти Італії. Етапи вступу на бакалавріат і магістратуру в державні і приватні університети.
  • Міжнародний університет мов та медіа IULM. Презентація програм бакалавріату і магістратури. Процедура вступу. Особливості освіти у сфері комунікацій, медіа і реклами в університеті IULM. Вартість навчання. Можливості для отримання знижки на навчання і стипендії, а також участь у програмах студентської мобільності.
  • Співпраця університету IULM з відомими компаніями, перспективи стажування і працевлаштування.
  • Оголошення умов конкурсу від університету.
  • Запитання і відповіді.

Спікери:

Наталія Ауліна — освітній радник освітньої агенції Вивчай!, експерт з питань освіти за кордоном.

Alberto Parravicini — співробітник відділу консультування і зарахування студентів Міжнародного університету мов та медіа IULM у Мілані, Італія.

Міжнародний університет мов та медіа IULM (Libera Università di Lingue e Comunicazione IULM)— це спеціалізований приватний університет, відомий в Італії і Європі як найкращий європейський університет у підготовці фахівців у таких сферах як телебачення, театр і радіо, переклад, маркетинг, комунікація і реклама, культурна спадщина. IULM, заснований 50 років тому, славиться успішним працевлаштуванням своїх випускників у відомих компаніях, серед яких BBC, Amazon, Calzedonia Group, Microsoft, Giorgio Armani та ін. Університет має три факультети, на яких викладається 5 бакалаврських програм (італійська мова викладання), 6 програм дворічної магістратури (2 з яких викладається англійською мовою) і 17 програм однорічної магістратури (6 з яких викладається англійською мовою).

Студентам IULM надається багато можливостей участі у програмі обміну студентів Erasmus+, а студенти з високою успішністю мають всі шанси отримати знижки або стипендію.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.