Конкурс відео для дівчат “Чому я обираю STEM?”

Центр «Розвиток КСВ» та компанія SAP запрошують дівчат віком від 15 до 23 років взяти участь у конкурсі відео «Чому я обираю STEM?» в рамках програми Дівчата STEM 2017-2018.

Плануєш пов’язати своє життя з наукою, технологіями, інжинірингом чи математикою? Розкажи про те, чому ти любиш ці дисципліни, яка твоя мрія та як вона допоможе змінити життя людей. Переможниці отримають унікальний шанс – менторство однієї з ТОП 20 надихаючих жінок в STEM. Тільки уявіть, 4 місяці захопливої роботи з класним ментором, цікаві призи, незабутній досвід та вражаючі емоції.

У відео треба дати креативну відповідь на три простих запитання:
1) Чому я люблю STEM предмети ( математику/фізику/хімію/біологію/IT і т.д.)?
2) Яка в мене є мрія?
3) Як моя мрія може змінити життя людей?
Вимоги до відео: до 3 хвилин, українською або російською мовами, формат: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4.

Додатково: Правила

У листі обов’язково зазначте:

  • Прізвище, ім’я, по батькові
  • Місце навчання/роботи
  • Ваш контактний телефон

Відео необхідно надіслати до 10 грудня на електронну адресу stem@csr-ukraine.org

Автори кращих відео будуть запрошені в січні 2018 на спеціальний захід «STEM story cafe», у рамках якого найкращі 20 відео робіт та дівчат-учасниць отримають унікальний подарунок, менторську сесію від ТОП 20 надихаючих жінок у STEM 2017-2018. А в березні 2018 всі учасниці конкурсу запрошуються взяти участь у фінальній конференції програми Дівчата STEM.

Роботи оцінюватимуться журі з представників Центру «Розвиток КСВ», компанії SAP та ТОП 20 надихаючих жінок у STEM 2017-2018, та голосуванням глядачів у Фейсбук групі Дівчата STEM (50/50).

З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтесь до Оксани Ізакової, STEM координатора Центру «Розвиток КСВ»: stem@csr-ukraine.org, моб. 0994513604

Фото – Unsplash

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.