Стипендії для навчання в SOM.School of Media

SOM. School of Media надає стипендії для навчання молодим спеціалістам зі Східної України (Донецька  та Луганська області).

SOM. School Of Media – міжнародна медіашкола, заснована працюючими журналістами, редакторами, телеоператорами та режисерами провідних українських телеканалів. Навчання проходить у сучасних аудиторіях у центрі Києва. Для студентів усіх 4-х спеціальностей школи – “Журналіст/телеведучий”, “Телеоператор”, “Режисер монтажу” та “Продюсер” – передбачена практика тривалістю до 60 годин на телеканалах UA:Перший та News Network, а також у продакшн-студіях Cinema Project Group та Tasmenong. Найкращі студенти школи можуть бути направлені на стажування на телеканали Ізраїлю та Німеччини.

Навчання проходитиме у Києві, на вихідних, тривалість – 2 місяці. За результатами відбору 4 фіналісти отримають можливість безкоштовно навчатись на одній з 4-х спеціальностей – “Журналіст/телеведучий”, “Телеоператор”, “Режисер монтажу” та “Продюсер”.

Вимоги: до участі запрошуються спеціалісти віком 18-35 років з Донецької  та Луганської областей, які мають досвід роботи у медіа та прагнуть підвищити власний освітній рівень чи опанувати нову професію. Наявність профільної освіти не є обов’язковою.

Документи:

Кандидати мають надіслати CV, список публікацій та відеоробіт (за наявності) і мотиваційний лист на електронну адресу somedia.com.ua@gmail.com з темою листа «Стипендія_SOM_Ім`я_Прізвище».

Кінцевий термін подання заявки – 15 грудня 2015 року.

Контакти:

E-mail: somedia.com.ua@gmail.com.

Інформація про стипендії http://somedia.com.ua/som-school-of-media-nadaje-stypendiji-dlya-molodyh-spetsialistiv-zi-shidnoji-ukrajiny/

Сконтактуватись з SOM. School of Media можна, заповнивши онлайн-форму.

Детальніше про SOM. School of Media читайте на офіційному сайті та на Facebook сторінці.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.