Короткотерміновий ЄВС-проект у Туреччині

Турецька НГО “SofDagi” шукає волонтерів з України на короткотерміновий проект “Explore Gazıantep” в Туреччині. Відправляюча організація: ” Alternative-V”.

Пропонують вакансію на Європейську Волонтерську службу в Туреччині, місто Газіантеп. Проект починається якомога скоріше і триватиме 59 днів.

Шукають 2 волонтерів, тому можна поїхати з друзями!

Протягом проекту волонтерові пропонується кілька типів активностей:

  • робота в саду (літні актівіті)
  • допомога в школі для плавання
  • організація розмовних клубів англійської мови
  • підготовка презентацій про волонтерські програми англійською мовою.

Також організація завжди підтримує власні ініціативи волонтерів.

Для цього проекту необхідне знання англійської на середньому або вище рівні.

Умови проекту стандартні як для всіх ЄВС проектів. Це означає, що волонтерові надаються проживання (будинок в саду з іншими волонтерами), харчування, страхування, кишенькові гроші, витрати на проїзд відшкодовуються  у 100% вартості квитка в рамках бюджетного ліміту( 275Є). Волонтер отримує всесторонню підтримку від приймаючої організації. Віза не потрібна!

Якщо Ви зацікавились, надсилайте свої документи написані англійською мовою нам на пошту sofdagi@gmail.com до 27 квітня включно. Свої документи (резюме + мотиваційний лист) після заповнення підписуйте таким чином: CV_Ivanov_Ivan, ML_Ivanov_Ivan. В темі листа будь ласка вказуйте EVS_Gaziantep.

Незважаючи на розташування міста, тут почуваєш себе в безпеці. Українські волонтери приїжджають вже більше 3 років і протягом цього часу не виникало жодних проблем пов’язаних з безпекою. Є можливість подорожувати на вихідних. Якщо крім волонтерського досвіду Ви бажаєте також побувати біля Середземного моря чи відвідати старовинні пам’ятки архітектури, побачити Каппадокію або Халфеті,- організація чекатиме на Ваші CV.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.