Короткострокове волонтерство у Польщі

Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва “Альтернатива-В” шукає волонтера на проект в Польщі, Клодзько. Проект у спортивно-оздоровчому центрі триває 5 місяців і починається вже в березні 2019 року. Дедлайн подачі заявок – 30 січня.

Спортивно-оздоровчий центр комуни Клодзько є культурним закладом, орієнтованим на сферу спорту та відпочинку. Центр має великий потенціал, оскільки він складається з 29 культурних громадських центрів. Основною метою є підтримка культурного життя та ініціатив цільових груп – жителів комуни Клодзько – дітей, молоді та пенсіонерів.

Центр співпрацює з різноманітними музичними та танцювальними групами. Волонтери допомагають виконувати ці завдання під наглядом кваліфікованих співробітників. Центр веде активну міжнародну роботу з Чехією і зараз прагне розширити співпрацю з іншими іноземними партнерами.

Головним завданням є організація дозвілля для дітей та підлітків, підтримка та модерація культурної та спортивної діяльності. Спортивно-рекреаційний центр комуни Клодзко налічує 68 осіб: 8 осіб працюють постійно, 60 осіб працюють на цивільно-правовому контракті, ми також маємо інструкторів танцю, гончарства, мистецтва, музики, футболу, настільного тенісу, волейболу, легкої атлетики тощо.

Волонтери матимуть можливість працювати з дітьми та підлітками, організовуючи такі заняття: уроки кулінарії, ігри та заняття для них після школи; проведення презентацій для учнів; проведення мовних гуртків; волонтери можуть бути запрошені студентами до своїх домівок для обміну досвідом; інформування про свою роботу в шкільній газеті або на шкільному веб-сайті; залучення до одноденних поїздок або відвідування кінотеатру з учнями; участь у мистецьких та спортивних заходах.

Про проект можна дізнатись тут: https://www.dropbox.com/s/p6khd1dn6nrav2d/Do%20Your%20EVS%20in%20Poland%20-%20Sport%20and%20Recreation%20Centre%20of%20K%C5%82odzko%20Commune%20.pdf?dl=0&fbclid=IwAR3SoU9x5eS9WCxq93vm-mpXrjATm23w0Y2GyxGgBNOkWMpWkmkM05DR9O4

Подавайте свої резюме та мотиваційні листи англійською мовою на ltv.outgoing@gmail.com до 30 січня.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.