Курс копірайтингу від L’Officiel, Lexus, Audi, Samsung

23 – 28 вересня у Києві пройде четвертий освітній курс з копіайтингу, контент-маркетингу, сторітеллингу та письменницької майстерності. За словами організаторів, курс присвячений сильним текстам: лаконічним та привабливим рекламним оголошенням, інформативним розсилкам, діловим листам, що викликають довіру.

Завдання курсу – допомогти сформувати у слухачів свій авторський стиль, позбутись страху білого аркушу, навчити швидко та цікаво писати комерційні тексти про бренди, компанії та про себе як спеціаліста.

На програмі демонструються техніки написання коротких художніх творів, текстів для соціальних мереж. Заняття базуються на досвіді та напрацюваннях всесвітньо відомих брендів Lexus, Samsung, Audi, Nestle.

Кожне заняття складається з теорії та практики. Матеріали програми побудовані від малого до більшого: від роботи зі словами та абзацами до саморедагування і боротьби із власним канцеляризмом і штампами.

Курс копірайтингу складається з 14 практичних занять (інтенсив у Києві, 23 – 24 вересня) та декількох онлайн семінарів. Докладний розклад та вартість навчання, реєстрація на курс доступні на сайті програми.

Facebook сторінка курсу

Контакти кураторів програми: 044 362 28 36, 067 508 68 58, info@riba.academy

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.