Політтехнологи та PR-фахівці з Індії, США, Австрії та України проведуть прикладні лекції

Політтехнолог Прем’єр-міністра Індії Нерандра Моді, що підняв на національних ідеях мільярдну Індію, відомі політтехнологи та PR-фахівці з США, Австрії, України проведуть лекції для всіх бажаючих, що планують взяти участь у виборах, хочуть вивчити, як формується громадська думка, твориться історія.

Програма пройде у Києві з 30 липня по 2 серпня (4 дні, з 9.00 до 21.00). Курс розрахований на широке коло слухачів. Лекції побудовані на практичному досвіді виборів та PR-кампаній з усього світу.

Спеціальні гості лекторію:

  • політтехнолог Прем’єр-міністра Індії Nisheth Sharan;
  • голова інтернет-штабу Алексея Навального та координатор фандрайзингової кампанії Максима Каца маркетолог Катерина Патюліна;
  • легендарний політтехнолог зі світовим досвідом Ігор Мінтусов;
  • австрійський політтехнолог Yussi Pick, що зараз працює на виборчу кампанію Хіларі Клінтон;

та багато інших українських та зарубіжних спеціалістів. Докладна програма лекторію.

Літній лекторій – чотирнадцята освітня програма від команди PolitPR. Набір у школі обмежений – лише 200 слухачів зі всієї України. Для вступу зареєструйтесь на сайті лекторію.

Вартість навчання за весь курс із 28 занять складає 1600 гривень. Випускники отримають диплом школи та пропозиції працювати у штабах кандидатів на майбутніх місцевих виборах. Про стажування

Випускниками школи за 5 років роботи школи стали Народні депутати України, депутати місцевих рад, бізнесмени, велика кількість талановитих журналістів і маркетологів. На сьогодній день школа лишається єдиною у Східній Європі освітньою платформою, де навчають політичному маркетингу.

Відгуки випускників і викладачів

Контакти кураторів лекторію: 044 362 28 36, 067 508 68 58
www.mpmschool.org.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.