Модель Європейського Союзу в Україні

Хочеш поглибити свої знання щодо демократії та Європейського Союзу? Набридла теорія і просто кортить на власному практичному досвіді вивчити специфіку діяльності ЄС?

Відвідай першу в Україні Модель Європейського Союзу, що відбудеться 24-27 березня 2016 року в м. Івано-Франківськ в стінах Юридичного інституту, ПНУ ім. В. Стефаника.

Модель Європейського Союзу (MEU) є всеукраїнським заходом, спрямованим на обговорення актуальних питань повістки денної Європейського Союзу та на моделюванні процесу прийняття рішень в Європейському парламенті і Раді ЄС.

Формат заходу:

Протягом чотирьох днів моделювання (з четверга по неділю включно), учасники будуть виконувати роль Міністрів, що представляють 28 держав-членів ЄС та представників країн-членів Європейського парламенту (депутати Європарламенту) , що представляють різні політичні погляди.
Рада Європейського Союзу буде працювати в трьох конфігураціях – General Council (Загальні справи), Justice and Home Affairs (Юстиції та внутрішні справи) та Economic and Financial Affairs (Економічні та фінансові питання).
Моделювання буде завершене пленарним засіданням Європейського Парламенту, на якому політичні групи будуть відстоювати свої позиції, виступати з промовами, і голосуванням за кожне речення та поправки, внесені Радою щодо прийняття чи не прийняття такої поправки.

Коротко про захід
Місце проведення: м. Івано-Франківськ, ПНУ ім. В. Стефаника, Юридичний інститут (Шевченка 44а)

Дата проведення: 24-27 березня 2016 року.

Організатори заходу: Юридичний Інститут ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Івано-Франківський осередок Ліги студентів Асоціації правників України.

Хто може брати участь: студенти-юристи та міжнародники 4-6 курсів вищих навчальних закладів.

Що потрібно для того, щоб взяти участь: до 17 березня 23:59 заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://bit.ly/1xsScW6

Новини про захід та цікаву інформацію по тематиці шукайте на офіційних сторінках в соціальних мережах заходу:

Vkontakte: https://vk.com/meuif
Facebook: http://on.fb.me/1Gf4J4r

Контактні особи:

1. Сікора Вікторія
E-mail: ivano_frankivskhead@ligauba.org.ua
Тел.: (097) 781 36 74
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006768944762

Vkontakte: https://vk.com/id135886313

2. Пташник Ірина
E-mail: irika1989@gmail.com
Тел.: +380669071016
Facebook: https://www.facebook.com/kingkobra89

 

Вам також має сподобатись...

2 Відповідей

  1. Лютий 2, 2016

    […] Джерело: Модель Європейського Союзу в Україні […]

  2. Лютий 3, 2016

    […] За матеріалами: UNISTUDY […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.