Медична освіта в Чехії

Ви вільно володієте хімічними і біологічними термінами? Вас приваблюють соціальні науки і Вам подобається допомагати людям? А чи задумувались Ви  про те, щоб стати лікарем?

Для всіх, хто вирішив пов’язати своє життя з медициною, перш за все, необхідно отримати якісну освіту. Навчання в  Чехії – це найкращий варіант для українців.

Які переваги?

МЕДИЧНА ОСВІТА В ЧЕХІЇ – БЕЗКОШТОВНА.

Після закінчення підготовчої програми, студенти мають можливість навчатися в чеських ВУЗах на безкоштовній основі.
В програму входять уроки чеської мови та професійні предмети.
Доступні зимовий та літній семестр.
Вартість програми: 4900 євро.

ПРАКТИКА – НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА НАВЧАННЯ.
Під час навчання студенти проходять практику в лікарнях і лабораторіях по всій Чехії.

ВИСОКИЙ ВІДСОТОК ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ.
Кваліфіковані лікарі завжди потрібні у всьому світі. Якщо у Вас на руках наявний європейський диплом, Ви дуже швидко знайдете роботу і побудуєте успішну кар’єру.

Які університети відкривають свої двері для студентів з України?

Медичні факультети в КАРЛОВІМ УНІВЕРСИТЕТІ і біомедицина в ЧЕСЬКОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ доступні для студентів, які пройшли підготовчу програму і отримали сертифікат чеської мови.

Медицина в Карловім Університеті (Univerzita Karlova / Charles University)
Карлів Університет – головний і найпрестижніший університет Чехії. Це один із перших університетів в Європі. Він був заснований в 1348 році за наказом короля Карла IV. На сьогоднішній день університет є лідером у сфері медичної освіти в Чехії. При університеті діє 5 факультетів медицини, і кожен з них займається активною науково-дослідницькою діяльністю.

Біомедицина в Чеському Технічному Університеті (ČVUT)
Біомедицина – це один з найбільш перспективних напрямків розвитку науки, який вивчає з теоретичної позиції організм людини, норми та патології, методи діагностики, корекції та лікування захворювань.
В 2005 році прогресивний і молодий факультет біомедицини об’єднав під своїм дахом роботу дослідників та медиків. В стінах університету студенти відкриють для себе найсучасніші технології, розробки нових біологічних матерій і технологій діагностики. Лабораторії мають найкраще обладнання для експериментальної і дослідницької діяльності.

Якщо Ви твердо вирішили, що медицина – Ваше покликання, обирайте навчання в Чехії і ставайте кваліфікованим спеціалістом!

Освітнє агенство А-пріорі допоможе в здійсненні Ваших мрій!

Звертайтесь за телефонами: +380978395155, +380666124997, +380442217899 або пишіть на e-mail: eu@a-priori.kiev.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.