Програма “Студії живої історії”

Неформальна освітня програма «Студії живої історії» протягом року підтримує своїх учасників та учасниць у розробці і реалізації ними ідей довгострокових ініціатив, спрямованих на роботу з актуальними історичними питаннями, які потребують суспільного обговорення і критичного осмислення.

Програма передбачає та забезпечує три навчальні семінари, етап польових досліджень, менторський супровід, експертні консультації та можливості мобільностей для обміну досвідом.

Структура програми у 2017 році

Перший етап – відкритий набір учасників по всій території України та 2 вступні (на вибір) тематичні семінари для відібраних 50 учасників – Студії ідей. Використовуючи міждисциплінарний підхід та послуговуючись інструментарієм неформальної освіти, учасники Cтудій ідей опрацьовуватимуть актуальні історичні теми та розроблятимуть власні ініціативи, які б спонукали до порозуміння в суспільстві та стимулювали дослідження усної, родинної, локальної чи глобальної історії.

Цільова аудиторія програми – це люди з усіх регіонів України, вмотивовані працювати з історією та налаштовані на побудову мережі, яка працює над поглибленням порозуміння в українському суспільстві. Освіта й професійний досвід учасників не важливі, як і їхні оцінки з історії. Програма зацікавлена в людях, що цікавляться публічною історією, мають чітку мотивацію до змін та готові невеликими, але конкретними діями сприяти пошуку порозуміння в суспільстві.

За якими критеріями ми відбираємо учасників

  1. Учасники вмотивовані працювати з довгостроковими ініціативами та інвестувати в програму свій час та ресурси.
  2. Інтерес до роботи з публічною історією.
  3. Учасники мають конкретні зацікавлення актуальними історичними тематиками, які перегукуються з потребами суспільства.
  4. Відкритість до методів неформального навчання і розуміння його принципів.
  5. Учасники з різних сфер діяльності: дослідники, науковці, вчителі, викладачі, активісти, митці, культурні менеджери, студенти, журналісти, вільні художники.
  6. Зацікавлені і ресурсні (мають час, життєвий простір, мотивацію) в побудові мережі, яка розвиватиме історичну неформальну освіту та працюватиме над утіленням цілей програми в реальність.
  7. Група збалансована регіонально та гендерно. Ми зацікавлені в учасниках і учасницях з різних регіонів України та представниках різних гендерних ролей.

Заявки приймаються до 25  лютого 2017 року включно: http://bit.ly/2kb88zj

Джерело: http://insha-osvita.org/news/live-history-workshop

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.