Академія лідерства для розвитку “Роль державної політики в розвитку приватного сектора”

Академія лідерства для розвитку в Україні є навчальною програмою для представників виконавчої владиі спрямована на підготовку державних службовців та керівників бізнес-сектора з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору бути конструктивною силою для економічного зростання та розвитку. Співорганізаторами програми є Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету і Школа управління Українського католицького університету.

«Роль державної політики в розвитку приватного сектора» є п’ятиденною інтенсивною програмою для навчання представників виконавчої влади тому, як бути ефективними лідерами в реформах, сприяти надійній державній політиці в складних і суперечливих трансформаціях. Програма Академія лідерства для розвитку в Україні буде очоленапроф.ФренсісомФукуямою, Майклом Беноном та доктором Майклом Макфолом.

Протягом п’яти днів інтенсивного навчання учасники програми отримають аналітичну основу, необхідну для сприяння зростанню приватного сектора за допомогою державної політики. Учасники програми дізнаються, як бути успішними реформаторами і лідерами, здійснюючи аналіз зацікавлених сторін, послідовності дій, управління конфліктами і створення коаліцій. З цією метою розробники політичного курсу повинні мати ґрунтовне розуміння економічних, фінансових, політичних і культурних реалій для кожної країни.

Ця програма є навчальним курсом, що базується на опрацюванні реальних кейсів, ключових лекціях для забезпечення необхідної концептуальної основи. Метод «кейс-навчання» є методикою викладання і навчання на основі аналізу реальних актуальних подій, що дозволяє отримати реалістичне уявлення про роль, відповідальність та аналітичні навички, що є необхіднимиособам, які приймають рішення. Учасникизаохочуютьсяділитися власним досвідом для збагачення і стимулювання дискусії в аудиторії.

Інструктори

Д-р Френсіс Фукуяма

Френсіс Фукуямазаймає посаду старшого наукового співробітника,засновану на честь Олівера Номелліні, Інституту міжнародних досліджень ФріменаСполі,є директором Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, а також почесним професором Департаменту політичних наук. В минулому працював у Школі перспективних міжнародних досліджень Пола Нітцепри Університеті Джонса Хопкінса.

Д-р Ф. Фукуяма написав багато праць, що стосуються питань демократизації і міжнародної політичної економії. Його книга«Кінець історії і остання людина», опублікована в 1992 році, ужевидана понад 20 мовами. Його остання книга – «Політичний порядок та політичний занепад: від промислової революції до глобалізації демократії».

Д-р Ф. Фукуяма є головою редакційної ради газети «Американський інтерес»(«TheAmericanInterest»), яку він допоміг заснувати в 2005 році.Протягом 2001-2004 років був членомПрезидентської ради з біоетики. Він є членом Ради керуючих Вищої школи RAND ім. Ф. Парді, Американської асоціації політичних наук, Ради з міжнародних відносин і АльянсуВолкера.
Д-р Ф. Фукуямаотримав ступінь бакалаврамистецтв в Корнельському університеті, і здобув ступінь доктора філософії з політичних наук (Ph.D.)у Гарварді. Він був членом Департаменту політичних наук в корпорації RAND, і двічі працював у якості члена Апарату планування політики Державного департаменту США.

Майкл А. Макфол, доктор філософії (PhD)

Майкл Макфол – професор політичних наук, директор та старший науковий співробітник в Інституті міжнародних досліджень ім. ФріманаСпоглі, старший науковий співробітник Пітера та ХеленБінг в Інституті ім. Гувера. Він приєднався до Стенфорда в 1995 році. Майкл Макфол також є аналітиком  «NBC News» та автором колонки у «TheWashingtonPost». Протягом 5 років доктор М. Макфол працював в адміністрації Б. Обами, спочатку як спеціальний помічник Президента та старший директор з питань Росії та Євразії в Раді національної безпеки Білого дому (2009-2012), після цього як Посол США в Російській Федерації (2012-2014). З червня по серпень 2015 року він також був заслуженим співробітником факультету Мінде в Стенфордському центрі Пекінського університету.

М. Макфол написав декілька книг, серед яких: «Просування демократії закордоном: чому нам варто, як ми можемо»; «Незавершена революція Росії: політичні зміни від Горбачова до Путіна»; у співавторстві з КетрінСтоунер «Перехід до демократії: порівняльна перспектива»; спільно з Джеймсом Голджеєром «Влада і мета: американська політика щодо Росії після «холодної війни» тощо. До кола наукових інтересів М. Макфола входить американська зовнішня політика, відносини між великими державами та зв’язок між демократією і розвитком.

Доктор М. Макфол народився та виріс у Монтані. Він отримав ступінь бакалавра з міжнародних відносин та слов’янських мов і ступіть магістра з радянських та східноєвропейських студій в Стенфордському університеті у 1986 році. В 1991 році, будучи стипендіатом Родса, він отримав науковий ступінь доктора філософії з міжнародних відносин в Оксфордському університеті.

Майкл Бенон

Майкл Бенон займає посаду керуючого директора Стенфордського центру глобальних проектів, розробляє нові ініціативи для центру, керує студентськими програмами та галузевими філіями. Наукові інтереси та професійний досвід Майкла стосуються фінансування державного сектору, інфраструктури та інвестицій в нерухомість, а також дизайном організації проектів. Протягом п’яти років він служив у званні капітана в армії США та армійському інженерному корпусі США, керуючи інженерними підрозділами, розробляючи проекти та плани розвитку інфраструктури в США, Іраку, Афганістані та Таїланді. Майкл отримав ступінь бакалавра інжинірингу Військової академії США у Вест-Пойнті, магістра наук у галузі інжинірингу та магістра бізнес-адміністрування у Стенфордському університеті.

Відбір учасників

Зацікавлені кандидати повинні заповнити аплікаційну форму за цим посиланям:

https://goo.gl/forms/uXkoqyL5nDvA3GeI2

Кінцевий термін подачі заявки: 18 березня, 2018 р.

Шановні, апліканти, Ви отримаєте лист-підтвердження про заповнення аплікаційної форми протягом 24 годин з моменту заповнення. У випадку, якщо Ви не отримали лист-підтвердження, будь ласка, повідомте про це за номером телефону +380673039195 або на електронну адресу:  ladukraine@ucu.edu.ua.

Учасникам можливо необхідно буде взяти участь у співбесіді по телефону чи Skype. Проведення співбесіди по телефону чи Skype відбуватиметься протягом 19-24 березня 2018 р. і учасникибудуть повідомлені про відбір до 31 березня 2018 р.

Учасники будуть відібрані на основі таких критеріїв:

  • досвід у сфері політичних, економічних, соціальних наук, міжнародних економічних відносин;
  • учасники повинні бути менеджерами середнього рівня з щонайменше п’ятирічним досвідом роботи;
  • учасники, якітепервідіграють важливу роль в політичному,економічному і соціальному розвитку своєї країни. Учасники можуть працювати в якості осіб, що визначають політику, керівників бізнес-сектора/підприємців і керівників організацій громадянського суспільства (представників профспілок, неурядових організацій, засобів масової інформації, бізнесу і професійних асоціацій);
  • вільне володіння англійською мовою;
  • наявність аналітичних здібностей;
  • вміння працювати в команді.

Дати проведення: 23 – 27 квітня, 2018 р.

Місце проведення: Київ, Україна.

Робоча мова: Англійська.

Вартість участі в програмі:

Вартість участі становить 70000 UAH (2500 USD).

Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE), завдяки щедрій підтримці Національного фонду підтримки демократії (NED), пропонує стипендії для 30 українських учасників на конкурсній основі. Стипендія буде покривати витрати, пов’язані з участю у семінарі (проживання, харчування, навчальні матеріали).

Для участі у програмі учасник має або отримати стипендію, або оплатити вартість навчання.

Контакти

Валентина Засадко

Email: ladukraine@ucu.edu.ua

Тел.: +380673039195

.375.1297

Джерело: http://spm.ucu.edu.ua/leadership-academy-for-development/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.