Дев’ятий літній університет з романо-германського права

Дев’ятий літній університет з романо-германського права, організований Фондом континентального права для студентів і юристів, які прагнуть поліпшити свої знання про романо-германську правову систему, буде проходити з 3 по 21 липня 2017 року у Парижі.

Це стажування для студентів, дослідників, науковців, юристів і фахівців державних і приватних юридичних установ, яке надає підготовку в безпосередньому зв’язку з особливостями цієї правової системи, до якої належить французька правова традиція. У 2016 році в Літньому університеті взяли участь понад 150 учасників 49 національностей.
Це стажування включає в себе семінари міжнародних спікерів високої якості, доповнені зустрічами з юристами-практиками, найпрестижніших французьких юридичних інституцій в тому числі Національних зборів, Сенату, Конституційної Ради, Касаційного суду і Державної Ради. Стажування побудоване навколо основного навчального плану (вступ до романо-германського права, міжнародного права та європейського контрактного), а також додаткових модулів (державні контракти, розгляд суперечок на міжнародному рівні, права приватних осіб і сім’ї, промислової та інтелектуальної власності, закон цивільної відповідальності). Навчання проходить французькою, англійською та іспанською мовами.

По завершенні стажування видається Сертифікат з континентального права рівня магістер Університету Париж II Пантеон Асса, після проходження підсумкового іспиту.
Фонд континентального права, піклуючись про культурне та соціальне розмаїття учасників, надає у деяких випадках стипендії на підставі соціальних критеріїв та з огляду на відстань, яка відділяє їх від Парижа.

Джерело: https://ua.ambafrance.org/Dev-yatij-liitniij-uniiversitet-z-romano-germans-kogo-prava-zapis-rozpochavsya

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.