21 -27 грудня отримай СТИПЕНДІЮ на курси підготовки до TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT/ACT (Київ, Львів, Одеса, Харків, та решта регіонів)

З 21 ГРУДНЯ ДО 27 ГРУДНЯ оголошується конкурс на отримання часткової та повної стипендій на курси підготовки до TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT/ACT (Київ, Львів, Одеса, Харків, та решта регіонів).

Центр підготовки до  TOEFLGMATGREIELTS і SAT Courses by Kevin and Washington Language School є гарантом успішної здачі міжнародних стандартизованих тестів.

Якщо Ви хочете навчатися за кордоном, без проблем та зайвих хвилювань скласти тест на знання мови і потребуєте допомоги у підготовці, ми завжди будемо раді запропонувати Вам свою кваліфіковану підтримку.

Найголовнішою перевагою нашого центру є виключно англомовний викладацький склад. Усі викладачі – носії мови та випускники університетів США і Великої Британії. Окрім того, вони є дипломованими спеціалістами та мають досвід викладання в різних країнах світу. Це дало нам змогу розробити унікальну та ефективну методику підготовки до здачі GMAT, TOEFL, GRE, IELTS і SAT.

Важливо відзначити, що наші студенти отримують лише найвищі результати, що є запорукою для вступу у найпрестижніші виші світу! Більш того, значна кількість завойовує право на отримання найкращих стипендій, що покривають витрати на навчання та проживання!

Центр підготовки TOEFL by KEVIN та Washington Language School пропонує наступні види курсів підготовки:

TOEFL Standard, IELTS Standard     

  • 3 months courses (54 hours)
  • 2 months courses (36 hours)

TOEFL Intensive, IELTS Intensive

  • 1 months courses (22,5 hours)

GMAT, GRE,  SAT/ACT 

  • 3 months (54 hours)
  • 1 month (22,5 hours )

Прошу направити запит на registration@toefl-kevin.com  для отримання аплікаційної форми для стипендії на будь-який вид курсів!

Для запису на безкоштовне інтерв’ю та тестування відправляйте запит, в якому необхідно вказати Ваше ім’я та назву тесту, за цією адресою – registration@toefl-kevin.com

Для детальнішої інформації відвідуйте наш сайт:

www.toefl-kevin.com

http://my-washingtonschool.com/

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *