Освітня програма від редакторів The New York Times, LifeHacker, AdMe.ru, Pink

Редактори і журналісти The New York Times, Caramba TV, BBC, Look At Me, The Village, LifeHacker, Lukmore, AdMe.ru, Pink, Arzamas, копірайтери агенцій Fedoriv та SPN Communications, SMM спеціаліст “Уличная Еда” та найкращі світові фахівці із online маркетингу та digital технологій проведуть курс практичних лекцій та майстер-класів у Києві.

Освітня програма присвячена створенню та монетизацію медіа проектів, SMM та digital технологіям, online маркетингу для медійних проектів, копірайтингу та письменницькій майстерності, журналістиці.

Лекторій пройде з 31 березня по 3 квітня у Києві. Програма розрахована на 4 інтенсивні дні занять. Вступити може кожен бажаючий без професійних обмежень. Подивитись відeo про лекторій

Программа буде цікава кожному, хто займається медіа, брендингом, маркетингом, планує стати популярним блогером та заробляти з реклами на сторінках свого акаунту у Instagram та facebook. Для цього організатори не лише запросили найкращих digital копірайтерів і SMM спеціалістів, а й найпопулярніших Instagram блогерів.

Копірайтингу та письменницькій майстерності навчатимуть письменник Антон Фрідлянд, копірайтери Еліна Слободянюк та Денис Каплунов (їх книжки видає Манн, Іванов і Фербер), автори найкращих українських агенцій Fedoriv та SPN Communications.

Спеціальні гості лекторію: Ендрю Лерен (The New York Times), Костянтин фон Еггерт (BBC). Докладна програма лекторію. Вартість навчання скаладає 1600 гривень за більше ніж 30 занять. Записатись на курс

Випускники, за бажанням, пройдуть стажування у викладачів лекторію. Більше ніж 100 випускників працевлаштовані після проходження стажування.

Найактивніші відвідають освітні поїздки до Європейського Союзу та Англії, де познайомляться з найкращими європейськими журналістами та медійниками. Докладно про стажування та поїздки

10517370_997656473592079_1609460595098230447_o

Докладно та запис на лекторій: www.journalism.org.ua

044 362 28 36, 067 508 68 58, info@journalism.org.ua

 

 

 

 

 

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.