Проект “Help and Travel’

Команда HelpandTravel у складі 5 організаторів та 20 волонтерів кожне літо подорожує автобусом навколо сільської місцевості України та реалізує проекти екологічних, культурних та громадських робіт.

Метою проекту є ініціювання вагомих перетворень у відвідуваних регіонах, залучення селищних громад до активних дій у своєму середовищі, привертання уваги до невідомих пам’яток в регіонах, а також поширення ідеї волонтерства в Україні.

До проекту запрошуються: веселі, відкриті до нових вражень молоді люди, які хочуть зробити країну кращим місцем для життя.

Нарешті дочекалися – анкету для волонтерів на HelpandTravel 2016 відкрито! Пропозиція така: автобус, 25 веселих та відкритихмолодих людей, селища й містечка ПівденноїУкраїни, безліч екологічних та культурних проектів, неймовірних вражень і нових друзів, співи-танці-жарти-ігри, а ще триразове харчування здоровими й різноманітними українськими стравами, й ночівля в спальниках у місцевих школах і будинках культури. І купа приємних сюрпризів, шквали натхнення й маленькі дива людськоїдоброти й єдності.
Дати тура: 24-31 липня

Дедлайн подання анкети: 24 червня

Вік учасників: 18-26 років

Анкета тут: http://goo.gl/forms/S3TpyQ6Pa70wOMBh1

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.