Міжнародна програма стажувань Global Citizen

Всім відомо, що найкращий відпочинок — це зміна виду діяльності. Одна з яких – участь у міжнародних проектах. У Львові вже більше двадцяти років є представництво міжнародної громадської організації AIESEC, основною метою якої є надання молоді можливості здобувати та ділитися досвідом, беручи участь у міжнародних соціальних програмах стажувань Global Citizen.

Суть такого стажування полягає в тому, що учасник має можливість відправитись на 6 — 8 тижнів в іншу країну та долучитись до втілення проекту з певного напрямку, який вибирає за сам (культура, освіта, екологія, підприємництво та права людини). Проживання та харчування, залежно від проекту, забезпечує організація.

Одним з основних меседжів, які AIESEC хоче донести до молоді, є те, що потрібно постійно розвиватись, аби урізноманітнювати своє життя. Вихід за межі зони, де нам комфортно, і все під силу, – ось основна запорука неймовірних змін. Часто перешкодою на шляху до омріяного стажування є побоювання через недостатній, як на думку учасників, рівень англійської. Однак для цієї програми обміну достатньо й середнього рівня.

Стажування відкриє вам щироке коло можливостей, як для персонального розвитку, так і для того, щоб восени в аудиторіях далі бути натхненними та готовими міняти ваше життя на краще.

Gobal Citizen – це можливість по-іншому поглянути на світ, познайомитись та подружитись з однолітками з різних куточків нашої планети, з’ясувати перспективи різних країн, пізнати інші культури, їх особливості, як-от скуштувати тамтешніх смаколиків чи поповнити арсенал колоритними аксесуарами; знайти близьких по духу людей і другий дім; провести час незабутньо, адже все, що ви бачитимете буде новим та незвичайним. Розширюймо наше розуміння світу та поспішімо скористатись порцією натхнення та мотивації від Global Citizen!

Умови програми:

Під час програми “Global Citizen” тобі забезпечується місце проживання та в багатьох країнах харчування.
Ціна участі у  програмі становить 1800-2000 грн.
Витрати на переліт/переїзд покриваються учасником.

Джерело: http://www.aiesec.ua/global-citizen/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.