Три табори від Британської Ради в Україні за програмою “Активні громадяни”

Громадська організація «ФРІ Plus » запрошує активних громадян віком від 18-28р.на літні табори!

1.SummerCamp “CONNECTION” ( https://vk.com/connection_camphttps://www.facebook.com/events/526053064245083/ ) – перший інклюзивний табір!  Мрієш стати активним учасником соціуму та змінювати світ на краще, маєш безліч ідей для нових проектів, але не знаєш з чого почати? Палаєш іскрою бажання допомогти людям, які потребують тебе, та не знаєш де отримати інформацію про волонтерські або молодіжні можливості?

Саме на цьому таборі ти зрозумієш, як це круто спілкуватися з молоддю на колясках, зрозумієш, що всі ми рівноцінно цікаві та неповторні особистості, подивишся на світ з іншої боку. Ми обіцяємо круті тренінги та незабутні емоції!

Що: SummerCamp “CONNECTION”
Де: неподалік від м. Вінниця, в с. Бохоники.
Коли: 18 червня – 21 червня 2016
Організаційний внесок: 160 грн (гроші на харчування )
Дедлайн реєстрації – 8 червня
Посилання на анкету docs.google.com/forms/d/1RJGWHfhGE4oImu26Ti69l3xKDtIyt0iN2OObMCeb_f8/viewform

  1. Summer camp “EcoIsland” (https://vk.com/ecoislandhttps://www.facebook.com/events/1136011029753071/ ) переверне твоє уявлення про екологію!
    Ти активна людина, любиш природу, романтику, мандрівки, відпочинок в наметах на березі річки та тепло дружнього спілкування біля багаття? Тоді ти прийшов за адресою! У щасливчиків, які будуть відібрані на літній табір “EcoIsland”, є приголомшлива можливість зануритися в атмосферу єдності з природою, відпочити від буденних стресів та навантажень, дізнатися багато нової інформації та лайфхаків щодо життя за принципом “ЕКО” та ще безліч цікавого. Тому не зважай на сумніви, виходь із зони свого комфорту назустріч новим пригодам – реєструйся на summercamp “EcoIsland”!

Де: Нова Каховка
Коли: 23-26 червня 2016
Організаційний внесок: 200 грн (гроші на харчування )
Дедлайн реєстрації – 12 червня
Посилання на анкету docs.google.com/forms/d/1hQ6T7N51DaWw-f6qT5rcefFKFFaTJ8FInVjzuOPWT3I/viewform

  1. Active Citizens Camp (https://vk.com/actcamphttps://www.facebook.com/groups/1609893412582303/ ) – найяскравіша подія цього літа, шалені емоції та незабутні спогади!
    На тебе чекають: неймовірна природа Карпат; неформальна освіта (не плутати з лекціями і семінарами в універі); пісні, ігри та душевні розмови біля ватри; цікаві тренінги та круті тренери; знайомство з найактивнішою молоддю з усіх куточків України; сертифікат від BritishCouncil та можливість виграти грант на реалізацію власного проекту і ще багато бонусів, які поки що організатори тримають в таємниці!

Де? –«Дідова хатчина» (гори Карпати), Івано-Франківська обл., с. Бабин
Коли? – 27-30 червня 2016
Організаційний внесок: 200 грн (гроші на харчування )
Дедлайн реєстрації – 10 червня
Посилання на анкету docs.google.com/forms/d/1XGeKaLEpPTjTSDJnfPfUfBECL59oYBOfry0-64ynvZI/viewform

Контактна особа – Вікторія,

facebook.com/vikktoriia

viktoriya.sopilnyak@gmail.com

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Червень 6, 2016

    […] За матеріалами: UNISTUDY […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.