Створи свій бізнес: освітня програма від засновників Oh My Look, The Burger, The Cake

Засновники і керівники The Burger, The Cake, Oh My Look, ресторанів ‘Желток’ і ‘Банка’, кав’ярні Чашка Espresso Bar, фестивалів don’t Take Fake та The New Old, IT компаній та інтернет-магазинів в новій освітній програмі Вільної школи підприємництва.

Осінній курс зі створення та управління власним бізнесом відбудеться з 15 по 18 жовтня 2015 року у Києві. Програма присвячена вивченню успішного досвіду працюючих бізнесів, пошуку вільних ринкових ніш з метою створити власну справу.

Якщо ви бажаєте відкрити кафе або ресторан, IT компанію, інтернет-магазин, доставку їжі, домашнє виробництво, успішний фестиваль, агенцію та розвинути цей бізнес – вам буде цікава нова програма.

Графік: 4 дні занять з 9.00 до 21.00, більш ніж 30 практичних лекцій і майстер-класів. Без вікових і професійних обмежень.

Курс доповнений заняттями по фінансам, податкам та консультаціями з юристом.

У програмі проведуть майстер-класи Саша Дергоусова (Весільна агенція Саши Дергоусової), Лера Бородіна (Oh My Look), Юлія Щукіна (Digital October, startup ‘Продленка’), Микола Бєлоусов (Madrobots), виробник солодощів Олена Токар з LOL&POP та багато інших. Докладний розклад

Випускники програми пройдуть стажування в компаніях викладачів та здійснять освітню поїздку до Європейського Союзу, де познайомляться з виробництвом і компаніями найцікавіших підприємців.

Нова освітня програма Вільної школи підприємництва – освітній проект від команди Вільної школи журналістики та Вільної школи економіки. Вільна школа працює в Україні з 2010 року.

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, 093 252 27 31, info@freeschool.org.ua
www.freeschool.org.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.