Засновники Milk Bar, Уличная Еда, Укрзолото, MakeUpMe Academy з лекціями у Києві

Засновники Milk Bar, BEEF та REEF, Чашка Espresso Bar, ONE LOVE Espresso Bar, фонду ‘Таблеточки’, фестивалів ‘Уличная Еда’ та don’t Take Fake, City Beach Club, ювелірних брендів ‘Укрзолото’ і SOVA, бренду шкарпеток Sammy Icon проведуть у Києві лекції по створенню власної справи.

Заняття відбудуться з 25 по 28 лютого 2016 року – 4 інтенсивні дні і більше ніж 28 лекцій та майстер-класів. Записатись на лекторій можуть всі охочі без професійних та вікових обмежень.

Програма розроблена як для тих, хто планує відкривати свою справу, так і тих, хто шукає ідеї для розвитку вже працюючого бізнесу.

Курс доповнений заняттями по маркетингу, продажам, фінансам, консультаціями з юристами – все для того, щоб можна було одразу приступити до створення бізнесу або розвитку існуючого.

У програмі проведуть лекції засновники Salateira, True Burger Bar, Boom Boom Room, MakeUpMe Academy, Eat Easy, ‘Сосна и Липа’, клінінгового сервісу Qlean. Докладний розклад програми

Для участі запишіться на сайті лекторію. Вартість навчання складає 1600 гривень за весь курс. Випускники пройдуть стажування у викладачів та відвідають провідні європейські міста у пошуках нових ідей для бізнесу.

Відгуки випускників

Докладно: www.freeschool.org.ua | info@freeschool.org.ua

+38 044 362 28 36 | +38 067 508 68 58 | +38 093 252 27 31

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.