Лекторій зі створення медіа-бізнесу в соцмережах, копірайтингу і журналістики

Як створити популярний паблік у Instagram, facebook чи Вконтакте? Як писати малі та великі тексти, рекламні слогани, нон-фікшин літературу? Як створити інтернет-радіо чи журнал?

Докладно про журналістику, copywriting, storytelling та інтернет маркетинг у новій освітній програмі Вільної школи журналістики. 29 жовтня – 1 листопада 2015 року, 4 дні занять з 9.00 до 21.00.
Без професійних і вікових обмежень.

Редактори і журналісти The New York Times, Los Angeles Times, BBC, радіо ‘Аристократи’, Hromadske TV, L’Officiel Ukraine, Esquire, Apparat, AdMe.ru. Семінари проведуть автори одного з найкращих IT проектів (рейтинг журналу Wired) – Relap.io.

Слухачі зустрінуться з Сергієм Лойко, Матвеєм Ганапольським, Євгеном Кисельовим, почесним членом Ордену Британської Імперії за роботу на BBC Костянтином фон Еггертом.

Навчати копірайтингу будуть Денис Каплунов (автор книги “Бізнес копірайтинг”), Ольга Соломатіна (“Писати легко”), Еліна Слободянюк (“Настільна книга копірайтера”).

Запускати бізнес в Instagram та інших мережах навчить Артем Сенаторов, автор книг ‘Бізнес в Instagram’ та ‘Битва за підписників у ‘Вконтакті’. Докладна програма осінньої програми.

Найактивніші слухачі відвідають провідні редакції Європейського Союзу та пройдуть стажування у редакціях та агенціях викладачів програми. Докладно про стажування та подорожі.

Вартість навчання складає 1600 гривень за весь курс лекцій і семінарів. Для участі ознайомтесь з програмою лекторію та запишіться на сайті.

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, 093 252 27 31
www.journalism.org.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.