Курс маркетингу: секрети успіху Converse, PornHub, Nestle та LEGO

Маркетологи PornHub, Converse, Lingualeo, ABBYY, LEGO, Nestle, керівники та спеціалісти українських агенств Hoshva PR, Fedoriv, Тень, Arriba проведуть практичний курс з маркетингу, нейромаркетингу, PR та брендингу.

Вас навчать розробляти стратегію бренду, просувати товари та послугу на основі знань про мозок та за допомогою найактуальніших маркетингових інструментів, якими користуються великі бренди, та про які не знають 98% малих компаній та спеціалістів.

Курс відбудеться в Києві з 6 по 9 квітня. Програма складається із 28 занять (42 годин) практичних занять протягом 4 насичених днів. Заняття проходять за адресою вул. Мельникова, 36/1 (Інститут міжнародних відносин). Дуже сильний міжнародний лекторський склад.

Програма розроблена як для практикуючих спеціалістів, так і для підприємців, менеджерів і всіх тих, хто власноруч просуває товари та послуги: навчання базується на нових інструментах

Більше лекторів та докладний розклад курсу доступний на сайті курсу.

Початківці у PR та маркетингу зможуть пройти стажування у викладачів курсу та зможуть отримати нову роботу у великих компаніях та кращих креативних агенціях.

Зв’язатись з кураторами: 044 362 28 36, 067 508 68 58, 093 252 27 31 www.svobodnaya.academy

Выпускница СВОБОДНАЯ. Курс маркетинг from Dmitry Raimov on Vimeo.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *