Середньотерміновий ЄВС-проект у Румунії

Організація “Stella” шукає двох волонтерів – дуже мотивованих молодих людей, які бажають стати частиною проекту, пов’язаного з боротьбою із дискримінацією, знущанням, упередженим ставленням, або тих, хто зіштовхувався з подібними ситуаціями у житті та прагне впроваджувати зміни.

Умови:
Місто: Craiova, Romania
Дати проекту: 01.05.2017 – 30.09.2017
Тривалість: 5 місяців
Вік: 18-30 років
Витрати на: візу, транспорт, харчування, проживання, страхування та кишенькові гроші покриваються грантом від Європейської Комісії.

Надаватимуться курси з румунської мови.

Дедлайн – 15 лютого 2017 року, 23:59.

Головна мета проекту – це розширення можливості міжкультурного розвитку та міжнародного співробітництва між волонтерами, установами і спільнотами, які задіяні у проекті.

Протягом проекту волонтери з України, Росії, Грузії та Йорданії займатимуться розробкою 4-місячної кампанії в школах за темами міжкультурної освіти та справедливості, попередження злочинів знущання та упередження, розвитку міжнаціональних та міжрелігійних діалогів, єдності у різноманітті в контексті європейських цінностей. Також плануються творчі практичні завдання – щотижневі експериментальні майстерні з дизайну одягу; активний тімбілдінг, неформальна освіта, розвиток міжособистісних компетенцій та неформальна журналістика.

Вимоги до волонтера: організатори шукають двох відкритих, активних, неупереджених молодих людей, які мають бажання бути залученими до волонтерської діяльності, зацікавлені в темі проекту та раніше не були EVS волонтерами. Базові знання англійської мови є необхідністю.

Надсилайте Ваше резюме (СV) та мотиваційний лист англійською мовою на електронну адресу:  evs.stella@gmail.com до 15 лютого 23:59. У ТЕМІ ЛИСТА ВКАЗУЙТЕ “EVS in Romania. Purple Project”.
У мотиваційному листі напишіть, чому Вас цікавить цей проект, що Ви можете привнести в роботу приймаючій організації, який результат бажаєте отримати для себе після закінчення проекту, що плануєте зробити в подальшому після повернення до України та все те, що вважаєте за потрібне.
Обсяг – не більше 1 сторінки.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *