Керівний партнер Rothschild Bank, фінансисти та економісти з усього світу проведуть лекції у Києві

Керівний партнер Rothschild Bank Джованні Сальветті, фінансист Слава Рабінович, економіст Владислав Іноземцев, викладач Шеффілдського університету Олександр Талавера, заступник Міністра фінансів України (2014-2016) Ігор Уманський, заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе та багато інших проведуть лекції у Києві з 21 по 24 квітня.

Освітня програма присвячена макроекономіці, історіям виходу економік із кризи, фінансам, створенню бізнесу в умовах падаючої економіки.

Курс складається із 28 занять протягом 4 днів з 9.00 до 21.00. Створений як для тих, хто вивчав економіку, так і тих, хто планує розпочати. Без професійних обмежень.

Для початківців передбачені декілька теоретичних лекцій.

Курс буде особливо цікавий тим, хто хоче дізнатись, які з’являються вільні ніші для створення бізнесу, як в умовах кризової економіки стати успішним бізнесменом.

У програмі пройдуть лекції з макроекономіки, фінансової стабільності, історії виходу економік із кризи, секторів економіки (аграрному, нафтогазовому, інфраструктурі, банківському), економічної стабільності та безпеки.

Випускники програми отримають можливість пройти стажування у викладачів. Найактивніші поїдуть в освітню подорож до Європейського Союзу, де зустрінуться з провідними економістами Європи. Докладно про стажування та подорожі.

Вартість навчання складає 1700 гривень. Для вступу запишіться на сайті.

Весняний лекторій Вільної школи економіки – п’ята освітня програма. Відгуки випускників

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, info@economiclecture.org.ua

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.