Дебатний турнір з політичних реформ у Дніпрі

Інститут «Республіка» запрошує студентів вищих навчальних закладів та учнів 10-11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів Дніпра взяти участь у Дебатному турнірі із політичних реформ, що відбудеться у місті 23 березня. Вхід вільний за умов попередньої реєстрації.

Дата: 23 березня (субота) 2019 року

Місце: Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ДРІДУ НАДУ)

Адреса: м. Дніпро, вул. Гоголя, 29

Час: 10:00-16:00

Контакти організатора: Дмитро Чернишов, регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Дніпро, тел: +380508022289, e-mail: sp2016dnipro@gmail.com

Гра у дебати націлена на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Форма для реєстрації: https://bit.ly/2qmmoH8

Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом (команди по 2 учасники) на теми:

1. Верховна Рада має прийняти виборчу реформу у 2019 році.

2. Уряд повинен забезпечити прозорі вибори у 2019 році.

3. Верховна Рада України має покращити державне фінансування політичних партій.

4. Кандидати повинні брати на себе відповідальність за виконання своїх програм.

5. Уряд має підвищити відповідальність за побутову корупцію.

Команда переможців з міста Дніпро отримає нагороду та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві в середині травня. У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Турнір відбудеться в межах проекту  «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах України.

ПриміткаВсеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.