Волонтерство в Культурному проекті

Інституція “Культурний проект” оголошує набір волонтерів.

Дедлайн – 17 лютого.

Що ви отримаєте під час волонтерства?

 •  Знання.
  Завдяки волонтерству ви отримаєте змогу відвідувати лекції мистецтвознавців та експертів з філософії, літератури та музики, де будуть розкриті історичні, теоретичні й практичні аспекти найвпливовіших явищ та течій культурного життя.
 •  Досвід та розвиток.
  Культурний Проект пропонує отримати унікальний досвід зі створення освітньої програми. Ви зможете зсередини побачити процес нашої роботи та проявити свої організаторські здібності. Волонтери працюють в команді, тож співпраця з Культурним Проектом є чудовим майданчиком для розвитку навичок командної роботи.
 •  Залученість.
  Завдяки волонтерству ви долучитеся до команди Культурного Проекту, станете частиною інтелектуальної спільноти та співдружності творчих людей.
 •  Цікаві й корисні знайомства. Програми Культурного Проекту об’єднують людей, що цікавляться мистецтвом, культурою, історією, дають можливість знайти друзів та однодумців.
 •  Можливість подальшого працевлаштування. 
  Щороку за підсумками співпраці Культурний Проект запрошує на роботу найактивніших та найініціативніших учасників волонтерської групи. Протягом існування Культурного Проекту до основної команди долучилося 10 співробітників з числа волонтерів. Репутація волонтерської школи в Культурному Проекті дала можливість нашим волонтерам влаштуватися на роботу у провідні культурні інституції Києва (ПАЦ, Журнал «Салон», Книгарня «Є»). Крім того, добровільна праця, спрямована на популяризацію знань серед широкої аудиторії, стане вашим внеском у розвиток доступної альтернативної гуманітарної освіти.

Що ми очікуємо від волонтера
1. Ініціативність та проактивність
2. Відповідальність та дисциплінованість
3. Охайність та уважність до деталей
4. Пунктуальність
5. Зацікавленість у вивченні мистецтва

Якщо ви бажаєте взяти участь у конкурсі, заповніть онлайн-заявку.
Зверніть увагу, що Культурний Проект проводить свої заходи у місті Києві.

*Культурний Проект – це освітня інституція, яка адвокатує гуманітарні науки та служить платформою підключення до знання історії людства. Ми будуємо спільноти навколо гуманітарних знань, щоб об’єднувати людей, які відчувають культурний голод і хочуть отримувати відповідну якість спілкування.
Культурний Проект 7 років працює в сфері неформальної гуманітарної освіти для дорослих. За цей період ми реалізували більше 100 освітніх програм, зокрема:

 • Спеціальні освітні програми (курси лекцій з гуманітарних дисциплін для різних вікових аудиторій):
  “Пове́рх фемінізму” — вільний лекторій, реалізований спільно з Фондом імені Гайнріха Бьолля в Україні в 2015 р. Курс був направлений на переосмислення соціальної ролі жінки у ХХІ столітті. Курс відвідало більше 200 осіб та близько 2000 переглянуло відео записи лекцій.
 • Історія мистецтва ХХ століття – курс для людей пенсійного віку Реалізований в 2014 р.
  Системні зустрічі, майстер-класи, презентації з запрошеними унікальними людьми – митцями, мистецтвознавцями, критиками, кураторами
 • Освіта для художників у сфері оволодіння новітніми технологіями, як художніми інструментами. Навесні 2013 року Культурний Проект започаткував Нову художню школу, провівши перший в Україні курс «Медіа-арт для практиків». 25 учасників першого набору — художники і молоді спеціалісти зі сфери IT та рекламної індустрії. Курс був реалізований за підтримки фонду  Рината Ахметова “І3”

Сайт організації: https://culturalproject.org/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.