Освітній курс від редакторів The New Yorker та The New York Times

Освітня програма з медіа, журналістики, написання сильних текстів і створення контенту пройде у Києві з 8 по 11 лютого 2018 року в ‘‘Свободная. Курс журналістика’’.  Практичні семінари та майстер-класи проведуть журналіст The New Yorker, редактор The New York Times та трикратний лауреат Пулітцерівської премії (США), редактори та продюсери телеканалу ‘‘Дождь’’, журналу L’Officiel Hommes, The Village, Лайфхакер.

Ви навчитесь писати сильні тексти у різних стилях і жанрах, засвоїте нові інструменти контент-маркетингу, дізнаєтесь як світові бренди Coca Cola, Jaguar, Honda, Alibaba, Pandora роблять контент та SMM. Навчатимуть лише відомі фахівці, 80% з яких вперше представлять свій досвід, інструменти і стратегії в Україні.

Ця програма не лише для журналістів, а й для маркетологів, PR та SMM фахівців, усіх тих, хто пише тексти та займається просуванням товарів і послуг. ‘‘Цей курс необхідний кожному. Він робить хороше медіа щеплення’’, – говорить випускниця програми, PR менеджер Saatchi&Saatchi Дарина Владимирова.

Докладна програма доступна на сайті курсу: 4 дні навчання, 26 семінарів і майстер-класів, лише практика і нові інструменти. Якість курсу перевірена: зимова програма сімнадцята в історії школи.

Випускники програми пройдуть (за бажанням) стажування у викладачів та відвідають редакції BBC та The Walt Street Journal у Лондоні. Докладно про це на сайті освітньої програми.

Вартість навчання. Докладно про розклад, вартість навчання та реєстрація на сайті.

Не пропустіть! Наступний такий курс пройде у 2019 році.

Контакти організаторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, www.svobodnaya.academy

Анна Гресь о программе СВОБОДНАЯ. Курс журналистика from Dmitry Raimov on Vimeo.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Мирослава сказав:

    Коли вже в Україні навчатимуть українською мовою? Причому тут “Дождь”? Знову Москва за посередника? Ми такі тупі й обмежені?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.