Конференція “Універсальність явищ запорізького модернізму і школи Баухаус. Проблеми збереження модерністської спадщини”

У Запоріжжі 19-20 листопада проведуть міжнародну науково-практичну конференцію “Універсальність явищ запорізького модернізму і школи Баухаус. Проблеми збереження модерністської спадщини”.

Конференцію організовують Генеральне консульство Федеральної Республіки Німеччина у Донецьку (офіс у Дніпрі) у партнерстві з ГО Urban Forms Center, Галереєю сучасного мистецтва Barannik та професором Томасом Флієрлом (Німеччина).

За словами організаторів, конференція має привернути увагу громадськості, українських і міжнародних експертів, а також органів державної влади і місцевого самоврядування до проблем збереження об’єктів міжвоєнного модернізму в Україні. Вона також сприятиме обміну досвідом з німецькими партнерами та експертами з інших країн ЄС щодо збереження та правового захисту спадщини цього періоду.

Місце проведення: Палац культури Металургів, Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Дати проведення: 19-20 листопада 2017 року

Термін подання заявок: до 15 жовтня 2017 року

Робочі мови: українська, англійська, німецька, російська

Мета конференції – привернути увагу громадськості, українських і міжнародних експертів, органів влади до проблеми збереження об’єктів міжвоєнного модернізму в Україні, довести універсальність явища німецького та українського модернізму 1920-1930-х рр. на прикладі “Шостого селища” у Запоріжжі та сприяти обміну досвідом збереження та правового захисту спадщини цього періоду з німецькими партнерами з Берліна, землі ФРН Саксонії-Анхальт (Дессау) та експертами з інших країн ЄС.

Участь:

До участі у науково-практичній конференції запрошуються експерти у царині архітектури, історії і теорії архітектури, реставрації, технології реставрації, мистецтвознавства, юридичних дисциплін, економіки і оподаткування, культурології, історії, краєзнавства, громадські активісти і пам’яткоохоронці, представники органів державної влади і місцевого самоврядування у сферах архітектури, урбаністики, міського планування та охорони спадщини.

Охочим взяти участь у конференції слід надіслати тези дослідження (обсягом не більше 500 слів) і коротке резюме на електронну адресу connect.ufc@gmail.com до 15 жовтня 2017 року.

Детальніша інформація – у доданих файлах та за посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.