Набір учасників на програму EducationUSA Ukraine – Competitive College Club 2016

Відкрито набір учасників на програму EducationUSA Ukraine Competitive College Club 2016! Стань членом ССС, заповнивши заявку за посиланням https://goo.gl/gmbUjM !

Київський консультативний центр мережі EducationUSA запрошує тебе приєднатися до програми Competitive College Club (CCC). ССС це група високо мотивованих і талановитих українських школярів та студентів, які мають намір поступати до коледжів і університетів у США.

Competitive College Club є колективною платформою, яка консультує вступників до вищих навчальних закладів Сполучених Штатів протягом усього процесу подачі документів. ССС включає в себе різноманітні сесії з написання есе, семінари з підготовки до стандартизованих тестів, сесії-репетиції інтерв’ю, волонтерство та програми розвитку лідерських якостей. Мета програми – допомогти самоорганізованим і незалежним українським студентам мати більше шансів на вступ до американських коледжів та університетів.

Щоб взяти участь у програмі, необхідно відповідати наступним критеріям:

  • Бути учнем середньої школи (9–11 класи), студентом університету або молодим фахівцем.
  • Бути зацікавленим у навчанні у США за бакалаврською або магістерською програмами та аспірантурі.
  • Бути академічно успішним студентом зі співвідношенням відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальні роки.
  • Написати коротке есе та пройти співбесіду.

Кінцевий термін подачі документів – 6 листопада 2016 року. Стань членом ССС заповнивши заявку за посиланням!

CCC є відкритим для всіх українських студентів, незалежно від національності, етнічної належності та фінансових можливостей. Участь у ССС є безкоштовною, проте вимагає заповнення заяви та проходження співбесіди з радником EducationUSA.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.