Реформуємо вищу освіту – впроваджуємо реальні кейси

Компанія Casers запускає пілотний проект впровадження реальних кейсів від бізнесу у освітні програми. Сучасний світ переходить від економіки знань до економіки компетенцій і потребує нових підходів в освіті. Співпраця з бізнесом, вирішення реальної задачі – це сучасний освітній тренд та можливість урізноманітнити свою навчальну програму та значно збільшити зацікавленість студентів.

Casers пропонує викладачам замінити застарілі формати курсових та рефератів на вирішення реальних кейсів від бізнесу чи органів влади. Шукаються викладачі-новатори, хто хоче змінити систему, хто допоможе студентам отримувати найбільш важливий досвід і розвивати практичні навички.

Викладачі, завідувачі кафедр, декани, проректори та ректори, що готові реформувати освіту та співпрацювати з компаніями запрошуються для запровадження реальних кейсів в освітні програми ВНЗ!

Як це буде працювати?

До 31 січня викладачам необхідно заповнити заявку на участь у пілотному проекті на 2-й семестр 2017/18 н.р. – goo.gl/j7A3Y5

До 4 лютого команда Casers спланує графік-кейсів.
Далі, впродовж семестру, разом з партнерами підбираються компанії та організовуються відповідні кейси на web-платформі casers.org .

В результаті всі викладачі отримають реальні кейси від представників бізнесу чи органів влади для своїх практичних занять.

Як це виглядає? Ось декілька прикладів:

Вирішення кейсів допоможе студентам розвивати ті сучасні навички, які потрібні ринку, і зроблять їх конкурентними у XXI сторіччі:

 • Комплексне вирішення проблем (Complex Problem Solving);
 • Критичне мислення (Critical Thinking);
 • Творчість (Creativity);
 • Управління людьми (People Management);
 • Координація з іншими (Coordinating with others);
 • Емоційний інтелект (Emotional intelligence);
 • Судження та прийняття рішень (Judgement and decision-making)
 • та інші.

(TOP-7 рейтингу SKILLS 2020 від World Economic Forum)

Подача заявок: goo.gl/j7A3Y5

Для більш детальної інформації:

сайт: casers.org

телефони: +38(099) 013 06 66, +38(063)890 41 47 (Євгеній, CEO Casers)

e-mail: support@casers.org

Проект реалізується за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та партнерами, в рамках першого національного конкурсу IT-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge.

Організатори: Кейс-спільнота CASERS.org за підтримки Міністерства освіти і науки України та Торгівельно-промислової Палати України.

Сервіс взаємодії навчальних закладів та бізнесу CASERS – переможець першого конкурсу IT-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge, що реалізується у рамках швейцарсько-української програми EGAP, яка займається створенням та популяризацією інструментів е-демократії, онлайн-сервісів для взаємодії влади, громади та бізнесу та онлайн-послуг.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

 1. Любов Гут сказав:

  Я зав. кафедри фінансів, банківської справи та підприємництва Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торгвельно-економічного університету, маю бажання використовувати сучасні кейси для викладання фінансового менеджменту та економіки праці та СТВ, готова брати участь у семінарах, тренінгах щодо застосування інноваційних технологій у навчальному процесі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.