Безплатний семінар-практикум “Бакалавріат і магістратура, вступ у державний університет Università Ca’ Foscari, Венеція, Італія” з майстер-класом від представника університету

Семінар буде корисний як студентам, які хочуть вступити в Італію на магістратуру або бакалавріат після І або ІІ курсу університету в Україні, так і тим, хто хоче вступати відразу після середньої школи.

Коли: 18 листопада, неділя, початок о 15.00

Де: Коворкінг Data Hub, вул. Жилянська 5, офіс 10, ІІ поверх (3 хв від станції метро Олімпійська).

Реєстрація обов’язкова: на веб-сайті за посиланням https://vyvchay.com/events або за телефонами 097 258 5939, 050 012 9603, 063 601 9030.

Відгук про враження від навчання на магістратурі в Università Ca’ Foscari Venezia клієнтки Вивчай!

Програма семінару:

  • Система вищої освіти Італії. Етапи вступу на бакалавріат і магістратуру в державні університети.
  • Università Ca’ Foscari. Презентація програм бакалавріату і магістратури (італійською і англійською мовами), а також підготовчого року Foundation Year для абітурієнтів, які мають 11 років освіти. Програми зі вступним іспитом по Skype і без іспиту. Процедура вступу. Вартість навчання. Можливості звільнення від оплати за навчання і спеціальна стипендія для іноземних студентів.
  • Майстер-клас з проходження інтерв’ю з представниками університету.
  • Запитання і відповіді. Індивідуальні консультації (можливі також 19 листопада до 13.00 в офісі агенції Вивчай!, за попередньою реєстрацією).

Спікери:

Наталія Ауліна — освітній радник освітньої агенції Вивчай!, експерт з питань освіти за кордоном.

Rachele Sbrissa — офіційна представниця університету Università Ca’ Foscari Venezia, Венеція, Італія, відділ по роботі з іноземними студентами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.